Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 kerek éve ugyanabba a fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 kerek éve ugyanabba a fiúba vagyok halálosan szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1) Számomra a tökéletes fiú.

2) 6 éve ismertem meg, azóta jóban vagyunk.

3) 14 évesen mondtam el neki (nagyon nehezen) az érzéseimet, de már úgy, hogy nagyon jól tudtam, hogy nincs nála esélyem. Az volt a válasza, hogy nagyon kedvel, de nem érez irántam többet.

4) Egyszerűen nem tudom őt elfelejteni, pedig már mindennel próbálkoztam. Egyszer le is tiltottam őt MSN-en, hogy ne tudjunk kapcsolatot létesíteni, de aztán ő keresett meg telefonon, és nem bírtam tovább... Ismerkedni is próbáltam másokkal, de reménytelen a helyzet, mert más fiúra még csak gondolni sem bírok, pedig már többet "járni" akartak velem.

5) Azt hiszem az egyetlen megoldás az lenne, ha sikerülne szereznie neki egy barátnőt, ugyanis akkor talán már kizáró ok lenne ő a számomra.

6) Már szerintem senki, még a legjobb barátnőm sem tudja, hogy szeretem őt, mert hangoztatni sem merem különböző okok miatt.

7) Naiv ember vagyok, úgy érzem, hogy még mindig van remény, pedig semmilyen jelet nem mutat irántam a határtalan kedvességén kívül. Dehát ő majdnem minden lánnyal ilyen...

8) Már azt hiszem, hogy semmi más nem vagyok neki, csak púp a hátán. Túl sokat keresem a társaságát, és van egy olyan érzésem, hogy ez zavarja, de még véletlenül sem szólna miatta. T^T


Elegem volt, mit tegyek? Nem bírom tovább... Én 19, a fiú 21 éves.


2010. okt. 10. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod tovább menj oda hozzá és csókold meg asszem a reakciójából egyértelmű lesz a helyzet
2010. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot 1 hónapra. Ha azután is marad az érzésed, akkor lehet, hogy tényleg szereted.
2010. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szemébe nem mernék nézni többet, ha visszautasít.
2010. okt. 10. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:

"Szemébe nem mernék nézni többet, ha visszautasít."


Ez ilyen tipikus nő gondolkodásmód, amit le kellene vetkőznöd.

2010. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 hónapra? ... Egy hét után is tiszta depis voltam már, ráadásul ő keresett fel engem.
2010. okt. 10. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, mondd el neki újra az érzéseidet, és ha -valószínűleg- ugyanúgy reagál, kérd meg hogy legyen szíves tekintettel lenni a te érzéseidre, és fogja vissza magát. Szakítsatok meg mindenféle kapcsolatot, amennyire csak lehet, hogy élhesd végre a saját életedet, eséllyel!
2010. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom, de ez nem így van. Egyrészt még soha nem kezdeményeztem csókot, és ahogy magamat ismerem, tuti elrontanám.

1) Jól leégnék nála, és a barátai(m) előtt.

2) Akár a barátságunk is rámehet.

2010. okt. 10. 15:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a 15:17-es válaszoló javaslata leghelyesebb, de akármennyire is próbálom, valószínű képtelen lennék elfelejteni őt, és legalább negyed évente MUSZÁJ lenne vele találkoznom a baráti köröm miatt is, akik mind ismerik a fiút.
2010. okt. 10. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:

14 éves voltál, amikor elmondtad neki. Ami akkor történt, megtörtént, de azóta eltelt egy csomó idő. Azóta is barátok vagytok. Lehet, ő is így érez, csak nem meri neked bevallani, mert fél, hogy azért, mert régen visszautasított, most te fogod, vagy esetleg te már nem érzel úgy iránta.

Az életet játszani kell! Lehet, veszíteni fogsz, de ha meg sem próbálod, akkor a büdös életben nem nyerhetsz! Szóval próbálkozz nyugodtan. Mit veszíthetsz? nem hiszem, hogy nem lennétek barátok, ha esetleg nem jön össze a dolog, hisz a legutóbbi alkalom után is ugyanúgy barátok maradtatok. Pluszban már felnőttetek, más a gondolkozásotok. Hívd el valahova péntek este, legyetek kettesben és mondd el neki, mit érzel. Ne félj megszólalni :)

2010. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csávó kínoz téged.Erre izgul.Ha egy kis tekintettel lenne rád,akkor nem keresne.De szarik rá,hogy neked rossz.Szakíts meg vele minden kapcsolatot,ha nem vagy képes rá,akkor te is arra izgulsz hogy saját magadat kínzod.
2010. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!