Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8hónapja vagyunk együtt, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8hónapja vagyunk együtt, de ő még nem halálosan szerelmes. Baj?

Figyelt kérdés
És mégis szerelmes lesze-e jobban idővel?
2009. okt. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nembiztos h jobban szerelmes lesz. de nemis kell h halálosan szerelmes legyen....
2009. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a Te szemszögedből nézzük, és a halálos szerelembe bele lehet halni, és rád van iratva az életbizosítása akkor még várnod kell. Azaz baj.
2009. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért te az vagy? Halálosan? Mit jelent az,hogy halálosan szerelmes? Párod szerelmes beléd? Mondta már neked? Mert ha igen,csak még azt nem,hogy halálosan szerelmes beléd,akkor előbb magyarázd meg mi a különbség?

Mert ha neked a "halálosan" = a "zöld szemű szörnyel" akkor nem sokáig fog szerelmes lenni beléd!!

2009. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan szerelem, hogy a lány a világból is kimenne a fiú után, a srác meg öngyilkos is lenne ha a lány nevemt mondana neki...


Ismertem olyan fiút is, aki hétvégente elment 250 km-t a szerelméért IC-n, meg olyat is, aki mindent megadott a párjának (pasijának), csakhogy ne hagyja el őt.... :S


Én azokhoz tartozom, ahol lassú a folyó, de mély...

Azaz ha tudom hogy nem érhet meglepetés, mert megbízom a szerelmemben, akkor egy elfogadható szinten gondoskodunk egymásról, de azért 8 hónap után már az érzelmek tompulnak, a láng is más, mint első hetekben, amikor azt hiszitek, hogy toeteké a világ, és mindenki titeket irigyel, amihez hozzáteszem, nem így van sajnos, csak a rózsaszin ködtől nem veszi észre magát a csaj, hogy a pasija megcsalja, és hasonlók.


Amivel Te játszadozol, annak nagy ereje van, és veszélyes is lehet, tehát csak óvatosan...

2009. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nevet*, tieteké* és 20/F
2009. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is leutaztam 250km-t hétvégente a szerelmemhez vidékre,azóta 8-éve együtt élünk...ő költözött hozzám.

De halálosan szerelmesek nem voltunk az tuti!

Bár jó lenne tudni mit jelent ez a szó pontosan.

Meghalni nem halnék meg egy csajért 8-hónap után. Most több mint 8-év után azért ha megóvnám őt az én életemmel habozás nélkül bevállalnám!!! De ehhez nem hónapok kellenek!

2009. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt így hosszú lenne leírni, de azt mondja szeret, de nem "halálosan szerelmes" magyarul még nem érzi azt, hogy annyira nagy lánggal égne. Amúgy mindent megad, és mindketten úgy érezzük senkivel sem volt még jobb semmi. Szóval azt is mondta, hogy szeret,sokkal de sokkal több ez mint pusztán barátság, de még nem nagy szerelem. Nála állítólag nem megy "gyorsan". Félek, hogy nem is fog belémszeretni olyan nagyon, de akkor mért van mindíg velem??? /lenne más dolga is, az tuti/
2009. okt. 16. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
baj, dobjad
2009. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!