Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálosan szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit nagyon-nagyon szeretek, sőt egyszerűen megveszek érte...és érzem, hogy nekem ő az igazi nem kell senki más...csak Ő. de Ő nem így érez...azt monta még nem mer ilyet kijelenteni...de nekem örökké kell...tudom butaság mert még csak 15 vagyok...de akkoris...megőrülök úgy félek, hogy elveszítem...


egy kétségbeesett 15 éves lány


2009. dec. 9. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Relax Zohan.Egy tényleg még csak 15 vagy, kettő lehet hogy a kezdeti lelkesedés, három, lehet még a barátod korainak tartja kimondani, négy viszont attól hogy 15 vagy, vannak kivételek, és az is előfordulhat, hogy ő lesz az igazi kitudja.
2009. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
járunk. és velem van. de ő nem örökké akarja...
2009. dec. 9. 18:13
 3/24 anonim válasza:

én is 15éves lány vok és halálosan szerelmes a barátomba.. és Ő is belém megkérte a kezem :))))) olyan boldog vagyok!

Ő 18éves és nagyonnnnn hűséges őszinteeeee =)))))

nekem Ő az első fiúm de tudom hogy az utolsó is:)) Mi 9hónapja vagyunk együtt



és ti? mert lehet nála még nem alakult ki az h ugy éreze örökké tartson.. vagy csak fél kimondani!

2009. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3 hónap tudom, hogy az még semmi. de már ismerem egy éve. én ilyet még életemben nem éreztem...ő 16 éves. most lesz januárban 17. és ő a mindenem...egyszerűen...imádom...de mindenki azt mondja, hogy nagyon fiatalok vagyunk...már volt olyan, hogy azt mondta örökké...de ma azt mondta, hogy fél ilyet kijelenteni és fél, hogy elcseszi a kapcsolatot...hogy megbánt...vicces, érzékeny, megbízható...és jajj megbolondultam...
2009. dec. 9. 20:32
 5/24 anonim ***** válasza:
15 évesen megkérte a kezed?:D az igen...hát nem tudom...oké h örülsz de szerintem elég elhamarkodott döntés volt...és később sajna ti is meglátjátok majd ezt, bár ne így lenne. De ti tudjátok:)
2009. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nehogy már ezen hisztizz h nem mondta ki h örökre veled akar lenni? úristen 15 éves vagy!!! ő is gondolom fiatal még...lehet h most úgy látod húú de szerelmes vagyok, de sajna az ilyen tini románcok nem szoktak túl sokáig tartani, épp a két fél tapasztalatlansága, éretlensége miatt. Szerintem még 20 évesen is korai kijelenteni h örökre veled...mert ki tudja mi lesz 1 év múlva...te sem tudhatod. Szóval butaság ha már 3 hónap után ezen agyalsz, ne akard szegény srácot kisajátítani, mert ezzel csak elüldözöd.
2009. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha nem táplál irántad érzelmeket próbáld meg lefelejteni, tudom h nagyon nehéz, nekem még mindig nem sikerült teljesen , és valószínűleg még nagyon sokáig fogsz ábrándozni róla, de próbálj emg más pasikkal randizgatni, majd talán egyszercsak az egyik elfeledteti veled. Egy szóval lépj túl rajta, de hogyha egy picit cselezni akarsz akkor azért tarsd meg vele a kapcsolatot, így jobban megismer, és ki tudja, ha tényleg ő az igazi akkor talán ő is belédszeret, mert te magadat adod, és megismer. Te döntesz, bár inkább lépj tovább, ne reménykedj, azzal csak rosszabb lesz:)
2009. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval. Szerintem itt még nincs olyan nagy eget verő probléma, egyszerűen fiatalok vagytok és reálisan látja, hogy nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövőtök. Te magad mondtad ki a kulcsszót, hogy még nem éreztél ilyet. Pont ezért érzed úgy, hogy örökké fog tartani és vagy igazad lesz vagy nem. Az első szerelem mindig más mint a többi, mert akkor tapasztalod meg először, hogy milyen egy igazi társ, viszont az első szerelmek nagyon ritkán tartanak örökké, bár vannak kivételek, csak nem túl gyakran. Szerintem ne agyalj ilyeneken, egyszerűen csak élvezd a társaságát és jelent, ráérsz még aggódni ezen, ha esetleg szakítanátok, addig csak szeressétek egymást és érezzétek jól magatokat. Sok sikert!

22/L

2009. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

mi ez a lépj tovább duma?

imádjuk egymást.

és ő már sokadik barátom volt már pár.

biztos, hogy nem hagyom el mert nagyon szeretem és ő is engem. az örökkét meg nem kérem. örülök neki, hogy velem van vigyázni fogok rá és kész. :)

köszönöm mindenki válaszát aki írt.

sok puszi. :)

2009. dec. 10. 20:35
 10/24 anonim válasza:

Velem is igy van halálosan bele vagyok esve exembe. Én szakítottam vele mert nem bánt velem valami jol vagyis nem találkoztunk és sok homályos dolgot hallottam róla

Öt nem nagyon érdekli hogy most mivan deh Nagyon Szeretem!Nektek meg sok sikert:D

2009. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!