Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 kerek éve ugyanabba a fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 kerek éve ugyanabba a fiúba vagyok halálosan szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1) Számomra a tökéletes fiú.

2) 6 éve ismertem meg, azóta jóban vagyunk.

3) 14 évesen mondtam el neki (nagyon nehezen) az érzéseimet, de már úgy, hogy nagyon jól tudtam, hogy nincs nála esélyem. Az volt a válasza, hogy nagyon kedvel, de nem érez irántam többet.

4) Egyszerűen nem tudom őt elfelejteni, pedig már mindennel próbálkoztam. Egyszer le is tiltottam őt MSN-en, hogy ne tudjunk kapcsolatot létesíteni, de aztán ő keresett meg telefonon, és nem bírtam tovább... Ismerkedni is próbáltam másokkal, de reménytelen a helyzet, mert más fiúra még csak gondolni sem bírok, pedig már többet "járni" akartak velem.

5) Azt hiszem az egyetlen megoldás az lenne, ha sikerülne szereznie neki egy barátnőt, ugyanis akkor talán már kizáró ok lenne ő a számomra.

6) Már szerintem senki, még a legjobb barátnőm sem tudja, hogy szeretem őt, mert hangoztatni sem merem különböző okok miatt.

7) Naiv ember vagyok, úgy érzem, hogy még mindig van remény, pedig semmilyen jelet nem mutat irántam a határtalan kedvességén kívül. Dehát ő majdnem minden lánnyal ilyen...

8) Már azt hiszem, hogy semmi más nem vagyok neki, csak púp a hátán. Túl sokat keresem a társaságát, és van egy olyan érzésem, hogy ez zavarja, de még véletlenül sem szólna miatta. T^T


Elegem volt, mit tegyek? Nem bírom tovább... Én 19, a fiú 21 éves.


2010. okt. 10. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Tudom, de ez nem így van. Egyrészt még soha nem kezdeményeztem csókot, és ahogy magamat ismerem, tuti elrontanám."


Drága, a csókot nem lehet elrontani. :) A mögöttes érzést lehet, de azt is csak akkor, ha úgy áll hozzá az ember, mint te most ehhez. :D


"1) Jól leégnék nála, és a barátai(m) előtt."


Már miért égnél le? Mert vonzódsz egy férfihoz? Ekkora badarságot is régen hallottam már. Ja, nem is. Naponta olvasok ilyeneket ezen az oldalon, és KIZÁRÓLAG nőktől. :D


"2) Akár a barátságunk is rámehet."


Miért menne? Ő megtudja, hogy még mindig ugyanazt érzed, azt' jó napot. Intelligens emberek között ez NEM lehet indok a barátság ellen.

2010. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Keres valaki mást jár el sokat bulizni és az orra elött csókoloz, flörtölj, tácolj, vagy csak beszélges mássokal ha nem reagál az elég jó jelzés hogy nem érez irántad semmit. Tényleg sok embernél próbálkolz ne szórj el még több évet az életedből azzal hogy egy nem létező kapcsolatról álmodozol.
2010. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!