Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP, aki látja ezt a kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, aki látja ezt a kérdést, segítsen! Milyen beszélgetési témákat tudtok fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú, nagggggyon tetszik, egyszerűen tökéletes... Helyes, okos, mindenki szereti! De az a baj, hogy amikor elkezdünk beszélni, semmi téma nem jut eszembe. A suli uncsi, az osztálytársaimat már nem akarom firtatni vele, mert az már volt, és 20 beszélgetési témát is leszedtem a netről (donjuan.blogter.hu/140530/20_beszelgetesi_tema). Normális ez??? Esküszöm, hülye vagyok. Netről - témákat... Pfff... Lécci, nézd meg az oldalt, és adj tanácsot... És témákat, amik még nem voltak, és nem baj, ha többször is felhozom! Annyira tetszik, hogy mikor többször is lemondtam róla, nem bírtam ki nélküle 2 napnál több ideig! Már nem csúszhat ki a kezeim közül!


HELP!!!


2009. dec. 8. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
De nem csak neked kell feltétlenül beszélned Ő is lehetne annyira "tökös", hogy ha már odamegy hozzá egy lány, nyögjön már ki valamit!
2009. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
Hello! Most van egy barátom. Nyár elején kezdtünk el ismerkedni közben 2 hónapra eltűnt meg én is... Végülis össze jöttünk, de még mindig egy ídő után beüt az a nagy csönd... Szóval azt szoktam kérdezni tőle, hogy: 'Hogy aludtál?' 'Álmodtál v.mit?' 'Mikor keltél?' 'Mikor aludtál el?' 'Mit reggeliztél/ebédeltél /vacsoráztál?' 'Hogy telt a napod?' 'Mit csináltál ma?' 'Mit csináltál tegnap?'. Azt nem merem megkérdezni, hogy 'Mit fogsz holnap csinálni?' mert kicsit mintha célzás lenne, hogy holnap találkozzunk vagy akármi... De attól is félek, hogy ha sokszor kérdezgetem ezeket azt hiszi, hogy nyomulok/féltékenykedek XD.
2009. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%
Jah és megint én: Pl. most jó téma a H1N1. Be van-e oltva..? Ha nem miért nem? Ő miket hallott az oltásról/H1N1ről? Meg,h ogy mit fog kapni Karácsonyra, hol tölti a Szilvesztert stb...? :D
2009. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez egész jó... H1N1. Okés, köszi! És... igen, neki is eszébe juthatna valami. Köszi!!!
2009. dec. 23. 20:21
 15/23 anonim ***** válasza:

Hello!

Megint-megint én XD. Itt van egy oldal ahol a párkapcsolatokról van szó. És többek közt írnak a kommunikációról is: [link]

2009. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi, köszíííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 29. 21:29
 17/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 12?
2010. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
sztorizgassatok, mesélj vicces történeteket, vagy kirándulást. jó alklaom elkezdeni pl úgy, hogy megkérdezed, szeret-e kirándulni(vagy vm mást) és akkor már lökheted a szöveget.
2010. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
velem naphosszat lehet beszélgetni az autóhifiről a gyűrásról és ehez kapcsolódó szakmai dolgokról. ha nekem egy csaj nekiáll ilyenről beszélni az levett a lábamról:P de olyan ugysincs...na mindegy
2010. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd a hobbijáról, hogy mik történtek vele mostanában, meg ilyesmi. :)
2010. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!