Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP, aki látja ezt a kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, aki látja ezt a kérdést, segítsen! Milyen beszélgetési témákat tudtok fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú, nagggggyon tetszik, egyszerűen tökéletes... Helyes, okos, mindenki szereti! De az a baj, hogy amikor elkezdünk beszélni, semmi téma nem jut eszembe. A suli uncsi, az osztálytársaimat már nem akarom firtatni vele, mert az már volt, és 20 beszélgetési témát is leszedtem a netről (donjuan.blogter.hu/140530/20_beszelgetesi_tema). Normális ez??? Esküszöm, hülye vagyok. Netről - témákat... Pfff... Lécci, nézd meg az oldalt, és adj tanácsot... És témákat, amik még nem voltak, és nem baj, ha többször is felhozom! Annyira tetszik, hogy mikor többször is lemondtam róla, nem bírtam ki nélküle 2 napnál több ideig! Már nem csúszhat ki a kezeim közül!


HELP!!!


2009. dec. 8. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Az, hülye vagy, de tényleg. Nem lehet később is mindent netről nézni... legyen fantáziád, gondolkozz. Amúgy meg nem véletlen, hogy régen a társalkodó kisasszonyokat képezték.
2009. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Hát, az én válaszom kicsit eltér majd attól amit vársz, és előre bocsi érte csak szeretném elmondani saját tapasztalatból. Amikor régen tetszett nekem valaki, én is voltam ugyanúgy mint most te. Nagyon bejött a srác, és kerestem témákat, bármennyire erőltettem nem tudtam semmit kihúzni magamból. Aztán így későbbre (bár nem vagyok túl idős) arra jöttem rá, hogy az ilyet nem biztos hogy érdemes erőltetni. Ha annyira nincs közös dolgotok, akkor valószínűleg később sem lesz. Tényleg tapasztalatból mondom. Egyébként hogy témát is említsek, amikor én ismerkedtem a mostani barátommal a randin egymás telefonjain mutattuk a képeket, az nagyon jó szórakozás volt. Tényleg tök jól elvoltunk. Aztán egy másik srác ismerősömmel mindig a misztikus, spirituális dolgokról beszélünk, de ehhez is az kell, hogy érdekelje mindkét félt. Tehát felvethetnéd neki, hogy hisz e pl. a reinkarnációban, vagy 2012...stb. Most hirtelen más téma nem jut eszembe. De ha hosszas próbálkozás után is csak erőltetett menet, akkor kár vesztegetni az időt. Egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók és kész, azt el kell fogadni.


Remélem azért tudtam segíteni. Puszi, egy 17 éves lány :)

2009. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Sőt, barátnőmet 17 éves kora óta ismerem, immár bő 9 éve, és eleinte neki is mániája volt a "téma" szó gyakori használata... Kiderült azóta ezerszer, hogy annak ellenére, hogy "nincs közös témánk", van nekünk nagyon is sok közös témánk. Lufi.
2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
szerintem tudd meg hogy mi érdekli.
2009. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Tudok egy jó témát amit én is használtam és nagyon bevált!Az iwiw-en kiszúrtam magamnak egy szimpatikus srácot, később pedig msn-en kezdtünk el dumálni. Mikor túl estünk az összes sablonos kérdésen, megkérdeztem tőle, hogy nem lenne-e kedve kérdezz feleletet játszani! Egyből belement! Mindenféle érdekes és csavaros kérdést tetünk fel egymásnak és tök jól elvoltunk ezzel vagy 2-3 napig és igy ezáltal jobban megismertük egymást. Találkozásra is került sor, de nem jöttünk össze (mondjuk nem is nagyon akartam, mert úgy mint társ nem nagyon illik hozzám ahogy a taliból kivettem). De hátha neked nagyobb sikered lesz! SOK SIKERT!!!
2009. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudok angolul, így nem tudom mi az a help, lehet hogy azt jelenti, hogy lőjünk fejbe?
2009. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
ATYA ÚR ISTEN... ez aztán a nem semmi amugy a volt barátommal sem volt közös téménk és nem tudtunk miről dumálni pedig nálam az már nagy szó ha nem tudok beszélgetni valakivel.....nem kell feltétlenül téma hanem csak lazán de faszán elkezdtek dumálni aztán folytatódik az nem kell hogy pl: te figyi akkor most beszéljünk az autókról aztán 5perc alatt ez a téma is ki van vesézve....csak add magad ne akarj mindenárom erőltetni.20/L
2009. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
:) Vagy fordítsuk meg: mikor mondaná, hogy "sz.rom le az osztálytársaidat b.zmeg" :D
2009. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, hogy nem tudtam egy fiúval beszélni, le is koptattuk egymást elég hamar. De van olyan fiú barátom is, akivel mindig kevés az idő, mert annyi mindent kell neki mondanom. Személyiség kérdése szerintem.
2009. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tehát nem érdemes - oké... Vagy csak fantázia kell! Nekem van, csakhát akkor nincs ha vele beszélek. ÁÁÁÁÁ, tényleg hülye vagyok! Legyen magabiztosság, lesz fantázia!
2009. dec. 9. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!