Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem? Teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Teljesen kiakaszt.

Figyelt kérdés
a volt barátommal pár hónapja szakítottunk, viszont jóban maradtunk utána. többször találkoztunk is(akkor mindig történt is valami köztünk) és mindennap beszéltünk valamilyen úton-módon.Általában ő keresett engem.Most viszont összejött egy lánnyal és állandóan vele kapcsolatos kérdései vannak, mindig engem talál meg az új barátnőjével kapcsolatos dolgokban. Néha úgy viselkedik, mint egy kislány. Nem értem miért teszi ezt velem.. ha ismer, miért nem gondol arra, hogy ez nekem fáj? 20 lány
2009. nov. 30. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mert érzéketlen tahó a pasid. de nem ezért szakítottatok véletlenül? szólj rá. h hanyagoljonaz ilyen témájú dolgaival. meg aztán te is valami nagyon határozott lehetsz ha mindíg visszamész nosztalgiázni az exedhez...
2009. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló eset velem is volt, pontosabban azzal a különbséggel, hogy mi nem "nosztalgizátunk" az exxel, szimplán barátok maradtunk. Viszonylag hamar össze is jött egy másik lánnyal, akivel utána sokat fárasztott, hogy így az a csaj, úgy az a csaj, de én már akkor tudtam, hogy csak azért, mert fájdalmat akar nekem okozni (mivel én hagytam el őt). Mint utólag kiderült, még nagyon sokáig engem szeretett, és tényleg sok mindent azért csinált, mert bántani akart (kijött rajta a szakítás utáni "harag" állapot).

Lehet ez van nálatok is.

Szerintem kerüld el messzire ezt az új nős témát, ha belekezd, akkor is térj ki előle. Előbb-utóbb csak észreveszi magát, de ha nem, akkor tényleg marad az őszinte, nyílt beszéd.

2009. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem jöttetek újra össze?
2009. nov. 30. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert úgy gondolja hogy már túl vagy kettőtökön, és beszélhet veled úgy mint a legjobb barátjával..


Esetleg pont ez a célja hogy kiderítse hogy szereted a még őt vagy teljesen túl avyg e már rajta végleg.



Szerintem figyelmeztesd rá, hogy te még nem vagy túl ezen az egészen de uygnakkor meg se forduljon a fejében hogy ti valaha is újrakezditek, és ha a barátod akar maradni akkor ezta témát még egy ideig mellőzi előtted mert téged ez bánt.

2009. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22:59-es vagyok. Nem, nem jöttünk össze újra. Bár mindenki azt mondja, hogy lesz ebből "felmelegített káposzta", mert sok fura megjegyzése volt már, meg hasonlók. Nem tartom elképzelhetetlennek, de valójában fogalmam sincs...
2009. dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!