Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kiakaszt a férjem....

Teljesen kiakaszt a férjem. Beszéljek vele újra és újra?

Figyelt kérdés

Nem akarok hisztizni, de kezd a hócipőm tele lenni a párom bulizós hangulatával.

Eddig(még rossz volt az idő)nem is volt gond. De Már 3. hétvége óta mindig beszervez valamit. Ezzel nem is lenne gond, de van egy 6 hónapos lánykánk, és ez eléggé felforgatja a napját. Az a baj, hogy a haverok nem egyedül jönnek, hanem családostul( anya, gyerekek)és egész nap zsong a ház. A lányomnak van egy kialakult napirendje, ami ilyenkor borul:( Múlt héten szombaton 11 kor tudott csak elaludi, este. hiába mentem be a szobába vele, ne tudott pihenni:(

És nekem jópofizni kell. Ma is jönnek, 15-en + gyerekek. NEM AKAROK ITTHON LENNI. Szóltam a páromnak, hogy nem leszek, erre megsértődött, én nem szeretem Őt, mert ha szeretném akkor elviselném. Igen, de ott a kicsi lány, még csak 6 hónapos!! mit tegyek? Egyébként szerelmes a lányába, de ezt most nem értem.


2009. márc. 28. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem könnyű helyzet. Neked kell eldönteni mit szeretnél és utána mindent úgy intézni. A kislánynak és neked is nyugalomra van szüksége ha szeret Titeket meg kell értenie.

Nem lehet neki felajánlani, hogy menjen el kikapcsolódni lakáson kívül? Vagy kössetek kompromisszumot amit előre tud mindenki. Pl: Kéthavonta jöhetnek a barátok.

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privibe.

2009. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd le a férjed és kérdezdd meg tőle hogy a barátok vagy a pici a fontosabb.El kell ismernie, most nem a bulizós időszak jött el az életetekben.A picinek nyugalomra van szüksége,ha nem tudja kipihenni magát, nyügös lesz és gondolom te vagy vele napi 24 órát!

Meg KELL érteni, hogy a picinek nyugalomra, kiegyensúlyzott légkörre van szüksége.Neki pedig rátok és nem a haverokra!

2009. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a pofám leszakad, mi az, hogy ha te szereted, akkor elfogadod?! Itt annak kellett volna elhangoznia, hogy ha ő szeret, akkor a családja fontosabb! Jó, nem eltiltani kell, de akkor fogja vissza magát, és ne minden hétvégére tervezzen, vagy ha annyira bulizós, akkor szervezzék ezt minden héten másnál, amire te vagy elmész, vagy nem.

De ha már így alakult, én tudod, mit csináltam volna? A buli végeztével közöltem volna vele, hogy akkor apukám most ezek után te altatod a gyereket. Csak mert gondolom a takarítás is rád marad, erre lehetne hivatkozni. Lehet, hogy a harmadik ilyen altatás után észbe kapott volna már.

2009. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, próbálj meg vele beszélni megint és amit az előző válaszoló tanácsolt, hogy buli után lehet altatni a picit, illetve lenyugtatni, az is nagyon jó ötlet, illetve ha mégsem ért a szóból, akkor én rohadt bunkó lennék a vendégekkel és megmondanám nekik, hogy bocsi, de én nem szeretném, hogy mindig idejárjatok, pihenni szeretnénk, aki megsértődik, tegye. A férjed meg égni fog ettől hidd el. Egyébként a kedves vendégek is belegondolhatnának, hogy egy 6 hós baba mellett nem felüdülés, hogy állandóan őket kell fogadni. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Beszéltem a párommal újra. A vége az lett, hogy elmentem anyukámékhoz és csak este fürcsire mentünk haza.( A vendégek még ott voltak, de mondtam nekik, hogy mi most fürdünk, eszünk és elvonulunk aludni. Nem volt harag.

a párom azóta nem tudja, hogy hogy kedveskedjen:):)én pesrze még kéretem magam:)

2009. márc. 30. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, gratula, reméljük észbekapott a férjed! :)
2009. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!