Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja most ezt, hm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja most ezt, hm? Teljesen kiakaszt.

Figyelt kérdés
van egy srác. én szerelmes vagyok belé, de őt nem tudom mit érez. szilvesztert együtt töltöttük meg még két haverjával (mindkettő fiú) csak az egyiket ismertem. a másik lassacskán elkezdett rám nyomulni. hagytam, neki had dolgozzon csak. aztán kapott puszit meg ilyenek. (nem többet) erre aki tetszik nekem srác csak annyit mondott h nálam ez nagy szó h puszit adjak...nem mondtam semmit. erre tegnap voltam ennél a srácnál (nem akit megpusziltam) és az meg megfogta a fenekem ,meg ha hagytam volna sztem le is tapizott volna. na most akkor ezt miért? eddig nem volt ilyen csak szilveszter óta. (kb 5 hónapja ismerem) és a legjobb haverok vagyunk
2011. jan. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a furcsa? Folyik az élet,hm!?
2011. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát h miért csinálja most ha eddig nem
2011. jan. 4. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedvet kapott hozzá.
2011. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy bunkó. egyértelmű. aki megfogja a segged, úgy h nincs köztetek semmi, az egy bunkó. ha összejönnétek, csak egy dologra kellenél neki...
2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!