Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen,4 hónap után nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen,4 hónap után nagyon korai az együtt alvás?

Figyelt kérdés

Téli szünetbe szeretnénk, ha együtt aludhatnánk.

Különben már lefeküdtünk, és szerintem anyukám is tud róla. (Szüleim kedvelik Őt, már évek óta ismerik.)

Én 15/L

Barátom 17/F


2009. nov. 30. 18:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem. Aggódsz hogy korai az együtt alvás, de nem volt korai a szex??? Na ez a nem semmi. Egyébként szerintem egyáltalán nem korai, beszéljétek meg a szülőkkel és utána egészen nyugodtan.
2009. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
hát sztem nem.. mi 2 hét után aludtunk együtt 16 évesen..
2009. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Szülők szempontjából érdekelne a dolog, hogy mégis kb mire számítsak.

Bocsánat, ha pontatlan voltam. :)

2009. nov. 30. 18:42
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
mi lenne, ha beszélnál erről anyukádal? elmondhatnád neki h már nemvagy szűz, éshogy vele feküdtél le, éshogy szeretnétek együttaludni. sztem ez ilyen eccerű.
2009. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok: ha a szülők szempontjából. akkor szerintem egész nyugodtan. Ha tényleg kedvelik, esetleg aludjatok nálatok, mégis csak a lányos szülők az aggódóbbak, így legalább szüleid biztonságban tudnak és legközelebb majd te mész. Azt is megtehetitek, hogy egy-két napot nálad, utána nála.
2009. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltuk, hogy nálam leszünk.

Elég nehéz lesz megkérdeznem, mert semmiről se szoktunk beszélgetni se anyával, se apával.

2009. nov. 30. 18:45
 7/26 anonim válasza:
69%

Hát figyelj, nem az a lényeg hogy anyukád tud e róla vagy sem.És az is rátok tartozik hogy mikor feküdtetek le. De viszont szerintem nem lenne korai.Én most vagyok 16 több barátom is volt és a mostani párommal fél évesek vagyunk.Úgyérzem részedről nem lenne korai ugyanis már megtörtént...De az a legbiztosabb, ha leülsz édesanyád mellé az asztalhoz mikor éppen semmi fontosabb teendője nem akad és elmondod neki hogy már nem vagy szűz. Szépen finoman.És hogy esetleg együtt alhatnátok e.Mindíg az a legfontosabb, hogy az édesanyáddal légy őszinte.Hidd el ő is emberből van, és megértő.Volt ő is gyerek tudja milyen.Én is így vagyok evvel.Édesanyámmal beszélek meg csak mindent.Fontos, hogy kialakuljon köztetek egy olyan kapcsolat, hogy később ha bármi problémátok van megbeszélhessétek.De ez csak oda-vissza alapon működik.De vigyázz a fiúk csalfák...Ne úgy akard megtartani, hogy egyből szeretkeztek.Remélem kielégítő volt a válasz =)

Nagyon sok sikert kívánok!

2009. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

18:53

Anyummal semmit sem lehet normálisan megbeszélni, itthon nem ilyen a családi légkör...


18:52

Nem, nem vagyok se Oláh, se Lakatos, fehér vagyok. Nem tudom, miért baj, hogy 14-15 évesen lefeküdtem egy számomra nagyon fontos emberrel, akivel szeretjük egymást... De köszönöm ezt az építő jellegű kritikát is.

2009. nov. 30. 18:55
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Apádnak hatalmas csalódás lesz ebben biztos vagyok, hacsak nem xarik rád..


Bár már eleve furcsa hogy semmiről sem beszélgetsz a szüleiddel.


Egyáltalán ők szoktak beszélgetni egymással vagy csak elviselik egymás jelenlétét?

2009. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig első: Előbb próbálj meg azzal a szülőddel beszélni akivel könnyebben fogsz erről beszélni. Nekem is nehéz volt, mert mi se beszélgetünk itthon ilyenekről, bár én 19 voltam, úgyhogy én inkább csak bejelentettem, hogy ott alszom és kész:D De például ha anyukáddal beszélsz könnyebben, akkor ha nincs otthon más csak ti akkor nyugodtan mondd el neki, hogy szeretnéd ha ott aludhatna. Hidd el tuti megfogja engedni. És ha már ott van akkor első alkalommal talán figyeljetek arra, hogy ne zárkózzatok be egész napra a szobába. Tudom nehéz lesz:D De ha napközben bírtok magatokkal, és nyitva lesz a szobád ajtaja, onnantól kezdve a szülők nem fognak annyira félteni.
2009. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!