Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt alvás franciaágy nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás franciaágy nélkül?

Figyelt kérdés
Barátnőm a jövőhéten nálunk fog aludni. Nincs franciaágyam..:/ Ti hogyan oldjátok/oldottátok meg ezt a problémát? 17/F
2010. jan. 21. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy sima ágyon alszunk együtt :P:P
2010. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
amíg nekünk sem volt nagy ágyunk mi a földön 2 matracon :$ vagy egymáson de az kényelmetlen volt...
2010. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nah, hetekig miis egy 90es ágyon aludtunk, majd matrac, ha nagyon akarjátok megoldjátok
2010. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
jól össze kell bújni és elfértek...mi is igy kezdtük,de nagyon vártam h meghozzák a megrendelt franciaágyat :)
2010. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így aludtunk a párommal!! Tök jó volt. Mi elfértünk, és jó szorosan egymás mellett alukáltunk :-) Csak a fal mellett volt az ágya, és én belül szeretek aludni, és a derekam egész éjjel a hideg fallal érintkezett, ami akkor nem, de utána igencsak kínos volt, mert felfáztam! Ha a Te ágyad is ilyen helyen van, akkor nyomj oda egy párnát :-)
2010. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is simán elfértünk 90 cm-es ágyon, mondjuk elég vékonyak vagyunk:D
2010. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy hozza a sors, mi egy 80-as fotelágyon is szoktunk aludni. Bár, én 90 kg vagyok, szóval csak élével a fal mellett férek el, mert a lány hason szeret aludni. De elvagyunk... :)
2010. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

egyszer aludtunk egyszemélyes ágyban, szörnyű volt mindkettőnknek: mozdulatlanul, kényelmetlenül, mint a "heringek"


aztán később a padlón aludtunk. Sokkal jobban értékeltem :)

22/L

2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm a karácsonyi szünet egy érszét töltötte nálam, szintén sima ágyon. Első nap után szerváltunk mégegy takarót, mert álmunkban azt huzigáltuk egymásról, mmivel fáztunk, de elfértünk egyébként. Szóval az én javaslatom, hogy készülj azért egy + takaróval. :D
2010. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
mivel a szex topikba raktad ezt a kérdést, szerintem te homár vagy és most félsz hogy kiderül.
2010. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!