Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex bármikor de ott alvás soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex bármikor de ott alvás soha?

Figyelt kérdés

Barátnőm anyja megmondta, hogy akkor szexelek a lányával amikor akarok de arról, hogy nálam aludjon vagy én nála arról szó sem lehet még vagy 2 évig.

1 éve járunk és 19 évesek vagyunk.

Annyira hülye és nem tudok vele mit csinálni.

Az anyja ismer, tudja hol lakunk, jó környék, mégsem engedi.

Vélemény? Tanács?


2011. jan. 10. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez durva.Mert ha még 14-15 éves kis gyerekek lennétek megérteném.De könyörgöm 19 évesen hadd ne ö szabja meg h mit csinálhattok.Üljetek le vele beszélni,h miért nem szeretné h néha egymásnál aludjatok.Biztos van vmi oka csak nem mondta el.
2011. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Általában heti 1-szer találkozunk és akkor reggel 10-től kb este 10-ig és azért is mindig balhézik az anyja, mert olyankor nem látja egész nap a lányát de közben pedig a hét többi napján otthon van, nem megy sehova.

Elhiszem, hogy félti mert ő az egyetlen gyereke de ez már beteges.

2011. jan. 10. 21:33
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Velem is ugyanez volt, ugyanennyi idősen. Nagyon rossz volt, mert esténként hiányzott a barátnőm, de kibírtam, mert nagyon szerettem. Aztán szép lassan megenyhült kb 1 év alatt, és egyre többször engedi.

Ha szereted tartsd ki, lássa rajtad az "anyós", hogy szeretnéd, és hogy szereted a lányát. SZerintem egy idő múlva jó eséllyel megenyhül. Kitartás, tényleg ne add fel, ha szereted a lányt!

2011. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szeretem a lányt és nem akarok vele szakítani. Nem a lány hibás azért, mert hülye az anyja.

Múltkor a barátnőm már teljesen kibukott vagy fél órát bőgött de az anyját ez sem hatotta meg pedig tudja, hogy jól esne nekünk ha megengedné.

Mondtam neki, hogy 19 éves, egyszerűen csak aludjon nálam de mondta, hogy ha utána hazamenne hetekig balhézna vele az anyja.

2011. jan. 10. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, furcsa... Nekem volt oylan ismerösöm akinek hasonloan nem engedte a lány szülöje, hogy együtt aludjanak akkor elöbb utobb kibukott, hogy nem komálta az illetöt. Talán barátnödnek kéen rákérdezni 4 szemközt, hogy az van-e benne,de ismerek olyat is aki 22 éves csaj 26 éves barátja van és neki sem engedik, hogy a lánynál ott aludjon a srác. Elöfordulnak ilyenek...
2011. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze. Szép lassan majd megbékél a lány anyja.
2011. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19 évesen engedélyt kell kérnie?
2011. jan. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is elmúltam már 20, 4 éve vagyunk együtt, és nekem sem engedik meg, hogy itt aludjon a barátom! Az ő szülei mondjuk engednék, de én úgy nem akarok ott aludni, hogy ő nem jöhet hozzánk. Csak akkor szoktunk, ha valamelyikünk ősei nincsenek otthon. Amúgy ki lehet bírni, nekem igazából nem is hiányzik már..
2011. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak szülők, akiknek fontos a látszat. És a barátnőd édesanyja ( 40-es hölgy lehet ) biztosan ilyen. Mi még abban a korban nőttünk fel, amikor az együttalvás tabu dolog volt, mert mit szólnak a szomszédok, ismerősök. Főleg, ha szakít a gyerekem a párjával és legközelebb már egy másik fiú fog itt aludni....Qrvának titulálják, stb...


Ez vélemény volt, tanácsot sajnos nem tudok adni. Szerintem próbáljatok elmenni kettesben nyaralni, sítábor, stb. Utána könnyebben rá lehet majd venni.

2011. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok énis.

25fiú 16lány.

Ráadásul hívők,eggyel nehezebb.

2011. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!