Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak egyfolytában arra, hogy bármikor elhagyhat?

Figyelt kérdés
Nos, a párom és én már lassan két éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem és ő is engem.Sokáig nem értékelte mindazt amit adtam neki, pedig én mindent megpróbáltam úgy tenni ,hogy ő nagyon boldog legyen. Mindig mondta,jó velem, csak aztán 3szor szakított velem és rá 1 hónapra sírva jött hozzám hogy kellek neki és én vagyok az igazi. Most már egy ideje jó minden érzem ,hogy szeret. Boldogok vagyunk, azt hiszem már benőtt a feje lágya, de mégis rettegek attól ,hogy elhagy.Sokszor gyötörnek ezek a gondolatok és lehúznak lelkileg.Mit csináljak, mert ez így nem jó:((
2011. ápr. 10. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos egy cipőben evezünk....

Én eljárok haverokkal bulizni próbálok nem rá gondolni és annyi időt töltök el vele amennyit csak lehet!

2011. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanígy vagyok vele, sőt már én is kiírtam ezt a kérdést egyszer és akkor sem kaptam választ.. 3 éve vagyunk együtt és rettegek, mikor hagy el.. Ha véget ér nekem annyi, mióta összejöttünk tudom, hogy nem tudnék nélküle élni... Persze ezt ilyen szinten nem éreztetem vele.. Én is csak azt teszem, hogy igyekszem minél többet vele lenni és minél jobban figyelni arra, hogy boldog legyen velem..
2011. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!