Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt alvás, szex és szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás, szex és szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
A problémáma következő. előkerült kedves exem a semmiből azzal a dologgal, h ő bizony velem szeretne aludni. csak úgy..ezért találkozzunk már...de nem lesz sex mert ő nem akarja, de velem akar aludni...:S ami azért is érdekes mivel már nincs közünk egymáshoz(elég csunyán is szakitottunk) + állítása szerint neki nagy komoly "csaja" van (értitek aki komol az "csaj") szóval fogalmamsincs mit akar. leráztam már, de 2x is betalált ezzel. Szerintetek mi lehet mögötte? mert én ilyenről még nem hallottam ... mondtam neki ha seet akar mondja meg nem kell alvásra fogni. de tagadja. de mindenképp velem akar aludni.. Szerintetek normális? és 32 éves!! szal nem kamasz.. Mi lehet mögötte, vélemény? valaki hasonlóba volt már?:(
2009. ápr. 9. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami lelki hiánya van, amit ezzel szeretne pótolni.

Egyébként normális ember?

Mert akkor megteheted neki... csak ki akar használni (ha nincs szex, akkor is) - de te tudod.

Ha nem normális és/vagy nagyon csúnyán váltatok el - akkor én nem merném. Alvás közben teljesen a hatalmában vagy: azt tesz veled, amit csak akar.

2009. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)) Elvileg normális, legalább is eddig én is ezt hittem. de a gyakorlatban...hát... végül is egy élet kevés ahhoz h megismerjünk vkit azt mondják. Nem tudom lehet tényleg lelki hiánya lenne, de akkor sem értem miért nálam keresi. Mikor elváltunk leközölte h én őt sosem érdekeltem, megnem is akart tőlem semmit. vagy lehet azt is csak mondta? elég gáz az biztos
2009. ápr. 10. 07:56
 3/4 Voguelilias ***** válasza:

Én személy szerint nem mennék bele. Hasonló helyzetben voltam pár napja csak az exemnek nincs másik komoly"csaja"!! Csak szexet akart emg néha sétákat meg együtt alvást. Nah ezt mindenki tudja, hogy ez nem normális dolog. Ha van olyan komoly kapcsolata akkor miért nem ott próbálgatja egy felnőtt férfi a szárnyait?? És ha valóban komoly lenne ami szerintem csak duma akkor miért akar a régihez visszamenni? Szerintem itt az lehet a gond, hogy elváltatok akkor nem kelettél neki de most ahogy azt látja, hogy elutasító vagy vele teper mint az állat, hogy megkapjon újra! Nálam is ez volt szex kell neki én mint ember nem! Akkor bocsi de had keressem már más melett a boldogságot!

Sok kitartást és ne legyél buta!

18/L

2009. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! ez-az iagaztok van4 én is igy gondolom. biztos a "csajom" duma is csak maszlag. max elkefélget vkit de tuti nemkapcsolat az meg komoly. én is azt furcsálltam h pont hozzám??? keresne mást de hozzám akar jönni??? ugy pörölt velem mikor vége lett nem igaz. megmosolyogtam én is. Nagy gondba lehet az biztos. Én is mondtam mondja ki h sexet akar, de nem-nem.. ő aludni meg velem lenni. jah:))
2009. ápr. 10. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!