Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a párotok sokat betegeskedne? Mikor veszítenétek el a türelmeteket?

Figyelt kérdés

Olyan jó volt a kapcsolatunk, de december eleje óta egyik betegségből a másikba esem! Azóta egyre romlik a kapcsolatunk, bevételem gyakorlatilag nincs, hiszen nem tudok dolgozni, szexelni hol tudok, hol nem, a torkom szinte folyamatosan be van gyulladva, orál nincs, az antibiotikumok miatt a fogamzásgátlóm semmit nem ér, most meg már lassan egy hete olyan fájdalmaim vannak, hogy mozdulni is alig tudok, a szex bármilyen formája teljesen kizárt, gyakran sírok a fájdalomtól és nem tudom, mi okozza!

Eleinte kedves és támogató volt, de mostanában kedvetlen, érdektelen, úgy tűnik, mintha belefáradt volna az egészbe. Az utóbbi napokban még egy jóéjtcsókot sem ad, csak befordul a fal felé és alszik.

Normális ez? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináljak???


2014. jan. 7. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kiverni sem tudod?
2014. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet veled van a baj:) és téged nem tud elviselni:)
2014. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy zavarhatna ez bárkit is ? (beteg vagy) majd elmúlik ezen nincs semmi zavarni való.
2014. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nagyon zavarna. ne értsd félre, nem az zavarna, hogy a párom a beteg, hanem a betegség, amitől nem tudunk normálisan együtt lenni.

attól még ugyanúgy ápolgatnám, szeretném és mindent megtennék azért, hogy jobban érezze magát.

2014. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most is a fal felé van fordulva te meg itt vagy fent???
2014. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Momentán a levegővétel is fáj. A fájdalom miatt negyedik napja nem alszom, csak néhány órát. Szombaton még ki tudtam verni, most már nem.

Emiatt persze nyűgös vagyok.

Eleinte ápolgatott, ha bármit kívántam, ugrott. De már nem, szemmel láthatóan idegesítem. De mit tehetnék? :( Még az orvoshoz is inkább a húgom kértem meg, hogy kísérjen el, pedig neki másfél óra plusz utazás, hogy a párom kíméljem. Mert most helyettem is dolgozik, szóval tényleg fáradt.

2014. jan. 7. 23:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő alszik. Én ha lefekszem, jobban fáj. Akkor érdemes lefeküdnöm, ha már nagyon hullafáradt vagyok, éjfél után. Így is reggel ötkor felkelek vele,mert addigra már nem hat a gyógyszer :(
2014. jan. 7. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:

miért nem beszéled meg vele amúgy?


azért sok meló, fáradtság, magánélet hiánya keményen kikészítheti az embert.


jobbulást, nekem is volt tüdőhörgő gyulladásom. nem játék!

2014. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem beszél velem. Leráz olyanokkal, hogy "te csak pihenj, szívem", érdemben nem mond semmit. Én meg itthon ülök, és lassan bekattanok, mert azon agyalok, hogy besokall és elhagy...
2014. jan. 7. 23:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem normális egyén nem veszíti el a türelmét.

ha mégis megcsal/elhagy emiatt akkor az olyan is volt.


nézd, én keményen voltam ilyen helyzetben, illetve durvábban. súlyos balesetet szenvedtem, összetörtem magam, kómában voltam.

jóideig a fájdalmaim majd a lelki zavartságom miatt nem ment a szex. nem működött a szerszám, ha vele voltam, egyedül meg igen. a legtöbb testhelyzet fájt, illetve némelyik még most is fájna.

megcsalt egy haverommal, és még ő állította be magát ártatlan áldozatnak. elhagytam... de pokolian fáj még akkor is, ha tudom hogy nem érdemelt meg meg hasonló közhelyek...


ha ebbe belefárad a társad, nem szeret!!!

2014. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!