Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van egy ismerősöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van egy ismerősöm, aki óriási foci fan! Múltkor egy meccs miatt "elküldte"a barátnőjét, és nem engedte fel magához! Gáz?

Figyelt kérdés
Haverokkal nézte a meccset és a barátnője felcsengetett hozzá váratlanul és a srác mondta neki:"Ne haragudj,de nem érek rá,mert JUVENTUS meccs van a tv-ben és haverokkal nézzük,szia"
2009. nov. 15. 08:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindn embernek jár egy kis privátszféra. Nem tudom ezen mit van felháborodva mindeki. Könyörgöm az ilyen elfeminizálódástól vannak ma az ilyen töketlen félb*zi bisex férfiak, akik majdhogynem együtt fordászkodnak a csajokkal. A férfi dolgokban nőknek semmi keresni valója és ez viceverza. A bökkenő ennél a témánál azzal van, hogy elkülde, nem azzal, hogy külön programja van. Külön programok igeni kellenek, legyen ez egy juventus meccs, vagy akármi.
2009. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel én nőből vagyok,de imádom a focit megérteném a páromat.Mondjuk én se hagynék ki 1-1 fontosabb meccset mint pl egy Juve meccset se és Újpest meccset se,egy pasi miatt,de a párom is szeretI a focit így leginkább együtt nézzük,főleg hogy ellentéteknek szurkolunk,90 percig nagyon tudjuk "utálni" egymást majd a további 90 percben jön a békítőszex! :P Néha ráveszem,hogy jöjjön ki velem Újpest meccsre én pedig kimegyek vele Fradi meccsre,de ezt előre megbeszéljük,mert hülyén jönne ki hogy az utolsó pillanatban szólok,a barátainak meg magyarázkodhat hogy ő nem papucs,csak én akartam menni vele,ez elég kellemetlen :)Mondjuk nem mondom hogy jól érezzük magunkat a legjobban utált csapatnak a táborában,de jó együtt,mindegy hogy hallgathatom/hallgathatja ahogy szidnak engem/őt :)

Meg kell beszélni,mindenkinek van olyan tevékenysége amit nem szeretne a párjával megosztani,kocsmázások,meccsek,kártyapartik stb,stb. :)

Meg mondjuk az is gáz,hogy a haverokkal ott sörözgetnek,üvöltenek,káromkodnak(mert hát ez hozzátartozik általában) a csajszi me ül egy kicsit arrébb.Jobb hogy nem mehetett fel,meg kell ezt érteni,hogy nem mindig jó a meglepi.

18/L

2009. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!