Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy óriási problémám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy óriási problémám. Lehetséges ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Ha egy pasival eggyütt lennétek már lassan 7 éve és 16 évesen jöttetek volna össze...az még mindég nemkéri meg a kezedet, és nemakar semmi komolyat tőled, csak légy vele, szórakozzatok és mondjuk rá a szexet nem erőszakolja, ha akartok, akkor igen, ha nem, akkor nem....Megszokjátok egymást.....jo minden.....Tik szerelmesek vagytok a fiúba, a fiu csak annyit mond h szeretlek, de nekem igy jo ahogy van"""". Lassan kiábrándultok belőle, és jön egy másik pasi, aki mindent megtesz azért, hogy elcsábitson, megtesz érted bármit, amit kivánsz,szerelmes beléd nagyon, ki is mutatja, jó hozzád, gyengéd figyelmes, aranyos, kedves, a hobbitok ugyanaz....egyszerüen mintha tökéletes lenne.....Lassan a nagy szerelem elmúllik a régi iránt az új miatt....Nemtörténik semmi, és nemakartok már a régivel lenni, de viszont annyi év után sajnáljátok ott hagyni.....Csábit az új, kell minnél jobban, és a régi annál inkább nemkell, unalmas, nemúgy van mint rég, de valahol mélyen még szerelmesek vagytok, és féltek, hogy ez elő fog törni a későbiekben, azért haboztok az új iránt.....stb. Mit tennétek ilyen helyzetben? Megmaradnátok a régi mellet, várva, hogy talán elvesz.....vagy legalább hozzád költözik.....és megpróbálni úgy élni mint eddig, elfolytani amit az új személy iránt érzel, vagy feldobni azt a 7 évet, ha eddig nemakart lépni, most sem fog, kiprobálni hogy sikerül e, mert egyszer élünk.....Mit lehet ilyen esetben lépni, mikor nemlehet gondolkodni, kétségbeesetten várod az újjat, de messze van és nemlehettek eggyütt a régi miatt......de a régit sajnálod, de minnél többet vagytok eggyütt, annál jobban idegesít.....Mit tennétek egy ilyen helyzetben, léci segítsetek nekem.
2011. szept. 21. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A második nem azt érdemli, hogy kihasználják, tehát marad az első, aki vagy jobb a semminél, vagy nem.
2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem tom igazán ... szal ha a kapcsolatodat úgy érzed , hogy csak süllyedsz a sz@rban és emellett van kilátás jobbra , akkor pattanj csónakba és evezz tova ..


amúgy a olyan nem van , hogy "de, viszont"


üdv.: Sanya

és :D:D Reklám:

2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd, ne az elsőt, mert iránta már akkor elmúltak a dolgok, mikor a második "elvarázsolt". Szánalomból meg szánalmas lenne az elsővel maradnod.
2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyan ebben a helyzetben voltam 19 évesen a 6 éves kapcsolatomban. Nem törődött velem már úgy mint rég, én még imádtam. Sok gondolkodás után elhagytam, mondván, hátha rájön, hogy mennyire fontos vagyok neki. 2 év múlva beszéltünk újra, és akkor közölte velem, hogy akar engem. Nemet mondtam, bár volt valakim, de őt nem szerettem még mindig az exemet imádtam, de elutasítottam a múlt miatt. Mára már örülök neki, hisz megtaláltam azt aki törődik velem, kb azt akit te is leírtál magadnak az új férfi személyében. Hagyd el tudom, hogy sok a 7 év és életedet végig fogja kísérni, nekem is életem része az a 6 év még mindig, de nem bántam meg, hogy elhagytam, igaz több év kellett, míg kihevertem és nem jött rám a sírás, ha találkoztunk, de akkor is tudtam, hogy az eszemre kell hallgatom, és bejött. Légy okos és ne szenvedj tovább, ha az új nem is jön össze, akkor is boldogabb leszel egyszer mint most... ne úgy fogd fel hogy a biztos rosszat a bizonytalan jóért. A mostani nem a legjobb, és hidd el hogy ez nem normális. 24L
2011. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de talán nem értem...én nem akarom kihasználni eggyiket sem, azért kérem a ti segítségeteket, mert nemtudom eldönteni, hogy mit tegyek ebben a helyzetben, neméreztem még így soha, és nemis kívánom senkinek, de nagyon rosz egy érzés....Most akkor maradjak a réginél hátha valami változik? Vagy éljem az életem az szerint, ahogy épp most érzek, azaz szeretem amazt és hiányzik nagyon....akkor menyek hozzá???Nemtudooom.....
2011. szept. 21. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz, hogy elmondod a réginek az egész sztorit. Azt, hogy neked miért nem jó vele, mi az amit unsz, mi az amire vágynál, és mi az amiért az a másik pasi vonzóbb, mi az amit kaphatnál tőle, és miért vagy ebben a helyzetben (mármint hogy másfelé kacsingatsz).


Ha tudtok változtatni a dolgokon, az eredeti barátoddal helyrehozhatjátok.

Ha nem tudtok, akkor lelkiismeret-furdalás nélkül továbbálhatsz.

Ha meg szóba jöhet nálad, hogy elhagyod, nincs mit kockáztatnod, csak jobb lehet vagy így, vagy úgy.


Minden esetre anélkül, hogy tisztáznád ezt vele, ne hagyd ott, de ne is maradj úgy vele. Mindkét esetben évekig kísérthet a dolog, hogy mi lett volna, ha...

2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

20:13

Nagyon szépet írtál, el is sírtam magamat, nagyon sokat segített ez nekem, én is ezen morfondíroztam többet, mint azon, hogy ne hadjam el őt....A szívembe hatoltál a válaszoddal, nagyon köszönöm......Remélem sikerül...


20:18

Neked is nagyon köszi, te is nagyon szépet írtál, örülök annak, hogy kaptam tőletek hasznos választ, és hogy lesz min este gondolkodnom, nagyon szépen köszi mindenkinek, az elsőt, meg azt a reklámost nemigen értem, de köszi nektek is.

2011. szept. 21. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha összejössz valakivel, akiben csak azt szereted, ahogy téged szeret, nagyon is becsapod.
2011. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretem, ugyan úgy érzek iránta, talán még jobban is, csak leírtam, hogy mennyire szeret, és mindent megtesz, amit a mostani párom 7 év alatt sosem tett meg....
2011. szept. 21. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze a gondolataidat, és közöld a pároddal, amit érzel. Én bár nem így tettem, de a mai napig beszélő viszonyban vagyunk,(nagyon jó barátok lettünk) és az a 6év sosem fog kitörlődni,ha az nem történt volna meg talán nem lennék az aki ma vagyok. Hálás is vagyok neki azért a 6 évért, bár erre csak a szakítás utáni években jöttem rá, hisz a bánat ott volt. Váljatok el békében, add meg magatoknak a lehetőséget, hogy az Igazit találjátok meg. 24L voltam sok sikert, kitartást.
2011. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!