Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy ÓRIÁSI problémám. Már...

Van egy ÓRIÁSI problémám. Már nagyon szőrös a lábam, de anyu nem engedi, hogy borotváljam vagy egyebet. Mit tegyek, hogy meggyőzzem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és már sok mindennel próbálkoztam,de nem tudom meggyőzni.Már mondtam,hoggy nagyon szeretném.és hogy az osztályba is Mindenki (ez igaz) borotválja.De nekem nem hagyja,és már szégyellek a házból kimenni :((
2010. jún. 11. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Borotváld le,vissza csinálni úgy sem tudja!Amúgy a gyanta jobb lenne szerintem...
2010. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha most elkezded borotválni mint a többiek, később annál jobban fog nőni, és a végén majd nem bírsz már vele!


Komolyan úgy fogsz kinézni mint egy yeti!!



A többiek hülyeséget csinálnak, gonodlom nem akarsz utánnuk ugrania kútba..


Anyád jól tudja hogy miért nem szabad ezt fiatalon leborotválni!

2010. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%

Ezerszer mondtam: borotvát felejtsétek el. Attól csak megerősödik a szőr. A lábat gyantázni vagy epilálni kell, de nem borotválni.

A borotva másra való.

Amúgy valahogy csak meg tudod győzni.

2010. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

dehogy borotváld, mert csak még szőrösebb lesz. a gyantát meg nem könnyű használni sajnos, szóval én inkább az epilátort ajánlanám, bármelyik szupermarketben beszerezhető. nem tudom mennyi zsebpénzed van, 5000-től kezdődik az ára. ha erre nincs pénzed, akkor szőrtelenítő krém, azt pedig bármelyik drogériában (rossman, dm) kaphatsz, 600 ft körül van az olcsóbb.

egyébként nem igaz hogy ilyen maradi anyukád van, neki jobb az ha téged csúfolnak ha szőrös a lábad? mert ha egy lánynak szőrös a lába, az 13 évesen is ciki, én a helyébe inkább segítenék neked, de ha nem akar, akkor csináld akkor mikor nem látja, és nagyon fontos hogy zuhanyozás után, mert akkor fel van puhulva a bőr, és sokkal könnyebben el tudod távolítani a szőrszálakat.

sok sikert!!!

2010. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%

: ma 22:29


Gyanta egy 13 évesnek..


Te se lehetsz ám normális, vagy te is hasonszőrű hülye lehetsz mint a kérdező iskolatársai..

2010. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

A szőrtelenítő krém is felejtős, mert a hatás mechanizmusa ugyanaz mint a borotváé..


A szőrtelenítő krém egy vegyianyag amely elroncsoja a szőrszál anyagát, de a szőrhagyma ugyanúgy ott marad a bőrben, és ezután erősebben hajt ki.


Pont mintha borotválnád!!


Hallgass anyádra, és ne csinálj vele semmit!


Ha nagyon meleg van nyáron, és sokat izzadsz amúgy is kihullik magától a szőr!!

2010. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszi a gyorsa válaszokat.de NAGYON szőrös és már nagyon idegesít.ha még borotvával sem engedi meg akkor hogy engedje meg gyantával?? :((:((
2010. jún. 11. 22:39
 8/24 anonim ***** válasza:
a szőrtelenítő krémet azért hoztam fel mert könnyebb használni mint a gyantát és olcsóbb mint egy epilátor, arra az esetre h nincs pénze az epilátorra. én epilátort használok, sztem az a legjobb, remélem a kérdező is meg fogja tudni oldani ezt!
2010. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

sajnos nem hiszem:(

nem értem milyen baja van ezzel máskor mindet megenged..ÁLTALÁBAN mindent! de ezt nem..pedig már nanyit magyarázkodtam neki,de hiába:(

2010. jún. 11. 22:41
 10/24 anonim ***** válasza:
most ne az érdekeljen h anyukád mit enged, amúgy anyukád helyében nem hagynám h ilyen legyen a lábad, már rég a kezedbe nyomtam volna az epilátort. de legalább vásárolni elenged? én 13 évesen elmehettem vásárolni... akkor menjél szépen és vegyél epilátort.
2010. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!