Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy ÓRIÁSI problémám. Már...

Van egy ÓRIÁSI problémám. Már nagyon szőrös a lábam, de anyu nem engedi, hogy borotváljam vagy egyebet. Mit tegyek, hogy meggyőzzem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és már sok mindennel próbálkoztam,de nem tudom meggyőzni.Már mondtam,hoggy nagyon szeretném.és hogy az osztályba is Mindenki (ez igaz) borotválja.De nekem nem hagyja,és már szégyellek a házból kimenni :((
2010. jún. 11. 22:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem se engedte anyukám hogy borotváljam a lábam!!! de én fogtam megse kérdeztem és leborotváltam.. azóta borotválom.. azaz mostmár áttértem az epillátorra..mert az ténylegesen sokkal hatásosabb.!! Szerintem te is tedd ezt.. ne foglalkozz anyukáddal!!! borotváld le!!! nekem még egy szót se szólt érte.. pedig nem engedte meg anno.. de nem meri szóvá tenni.. egy iskola kiránduláson csak bámulta az osztálytársaim lábát hogy nekik milyen sima egy szőr sincs rajta szerintem akkor foghatta fel hogy mekkora badarság hogy nekem nem engedte meg persze nem nyom a kezembe borotvát h tessék leborotválni.. de nem szól érte nem meri már szóvá tenni.!!! gyerünk fogj egy borotvát és le a szőrrel..(=
2010. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy cikinek éreztem,hogy szőrös a lábam...

Ezért fogtam bátyám borotváját + borotvakrémét és leborotváltam a lábamról a szőrt. Azóta már nekem is van egy borotvám és nyugodtan használhatom.

De, ha Te is elkezdenéd borotválni, mindenképp szerezz be borotvahabot is, mert lehet anélkül ki fog pattogni a lábad, ami borzasztó érzés...

2010. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Vegyél epilatort mert tudom milyen. Nekem is nagyon szoros volt a lábam es csufoltak de anya nem engedte a borotvat. Epilald a lábad az jo lesz L/15
2014. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem se engedte anya hogy borotváljam de már nagyon cinkinek éreztem és csúfoltakis utána leborotvaltam látta mondta h most ezt mert kelett és ennnyi szóval szerintem fogd meg te is a borotvát és borotvált le😉
2018. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!