Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van egy ismerősöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van egy ismerősöm, aki óriási foci fan! Múltkor egy meccs miatt "elküldte"a barátnőjét, és nem engedte fel magához! Gáz?

Figyelt kérdés
Haverokkal nézte a meccset és a barátnője felcsengetett hozzá váratlanul és a srác mondta neki:"Ne haragudj,de nem érek rá,mert JUVENTUS meccs van a tv-ben és haverokkal nézzük,szia"
2009. nov. 15. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a foci fontosabb a barátnőjénél, akkor az nekem/nálam azt jelenti, h nem is szereti igazán.

Amúgy h kérdezted h gáz-e, sztem nem gáz, csak szánalmas.

2009. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz.

Bár az tény, hogy én is imádom az F1-et, és nem szívesen találkozok abban a két órában senkivel, de ezt pl. volt barátnőm megértette, és úgy szerveztük a dolgokat, nem csak úgy spontán átmentünk a másikhoz.

2009. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy focirajongó vagyok, egy jobb Lombard- vagy Budafok-meccset nem hagynék ki, amikor csak tehetem, kimegyek a meccsekre, de attól még van egy józan értékrendem. Ha járok valakivel, értelemszerűen elsőbbséget élvez a focival szemben. Volt, hogy a legnagyobb rangadónkat hagytam ki egy csaj miatt. Egy percig nem vacilláltam a dolgon.

A legértelmesebb dolog, ha megbeszélik ezt a dolgot. Nyilván midnenkinek vannak olyan dolgai, ami közben nem szereti, ha zavarják. Ezt érdemes megbeszélni, ha intelligens emberekről van szó, le tudják rendezni.

2009. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

párom is F1 fan...

de ha épp olyan,akkor miért ne lehetnék énis vele? max kevesebbet jártatom a szám...

elküldene ilyen szöveggel,vissza se mennék többet...

2009. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha megvolt beszélve, hogy ő akkor a haverokkal fog focuit nézni ennek ellenére csaj felcsengetett az oylna mntha egy sörözős ivós kanbuliba szeretne bemenni. Onnan pedig még jó, hogy elküldik, méghozzá ez az elküldés nem is egy loordibálós féle. Ha a csajmeg a akarta lepni és egyik fél se tudott róla, akor kcisit már el kell azon gondolkodni, hogy menyire becsüli azt a lányt az illető. De minden embernek vannak hibái, a srácnak ha ez az egy akkor nemhjinném ,hogy ez oylna fú-de-nagy-probléma.
2009. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ez kérdés.
2009. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha fordítva lenne a dolog?Ha épp a csaj tartani cuki pizsi-partit a barátnőivel erre felcsengetne a pasija?Biztos elküldené mégha finoman is,de elküldené...ráadásul a pasi se érezné jól magát körömfestegetés közbe...

És az ismerősöd barátnője is csak nézne ki a fejéből 90percig....mert abszolút nemérdekelné a dolog és még a pasija se foglalkozna vele...

2009. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik válaszolónak igaza van, meg kell beszélni a dolgokat. Én esetemben ha tudom h 2-4-ig war van(codon) akkor az idő tájt nem zavarom a párom. Vagy ha nekem éppen megy a kedvenc sorozatom akkor ő nem zavar meg engem. Felesleges összetűzésekhez vezet ha ezek a dolgok nincsenek megbeszélve.
2009. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért egy fontossági sorrendet állítsunk már fel... Ha megy a kedvenc műsorom akkor sem zavarom haza a barátnőmet inkább megnézzük együtt... Igaz nem sok kedvenc műsorom van :P
2009. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akik szerint ez rendben van, esküvő után is elküldené férjét-feleségét a mamához 1-1 meccs, vagy csajparti erejéig???

Az ész megáll...

2009. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!