Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez óriási gáz? Nagyon cink?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez óriási gáz? Nagyon cink? Kezdhetek parázni?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy 15/L vok. Soha nem csókolóztam senkivel, a szüzesség kérdését ezért el is vethetjük, nem volt barátom, !még oviban sem, és még itt sem csókoltam...! egyedül a családból kaptam puszit fiútól, az arcomra, köszönést gyanánt. Egész eddigi életemben 1 srác mondta, hogy szeret, és 1ről tudtam, hogy bejövök neki. Vele annyi történt, hogy átkarolt. Ez tényleg akkora gáz amekkorának hiszem, vagy csak felfújom?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 26. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hát hozzám képest nem az mert én fiú vagyok azt mondják egy átlagos külsejű nem köcsög csak besz@ri de nekem még ennyi sem volt

16F

2011. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor egy hajóban evezünk...
2011. febr. 26. 15:07
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a durva az egészben, hogy rólam mindenki úgy tudja, hogy volt már 2 btom, és én meg nem tagadom, mert ugyanmár.. így is elég króm vagyok..
2011. febr. 26. 15:10
 4/20 anonim ***** válasza:
hát igen sajnos az előző vagyok de vannak fiúk akik barátkoznak veled, vagy van valaki aki tetszik?
2011. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Norb66 ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, nem ciki, és nem kell parázni sem :) Majd jön valaki, akinek szívesen odaadod az első csók és első szeretkezés lehetőségét :) Örülni fog hogy ő az első, meglásd :)
2011. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
megint én vagyok és pont ugyanez van velem teljesen ugyanez csak én fiú vagyok
2011. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
inkább mint hogy rib@nc legyél.
2011. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 NanaLinkin válasza:
én is így vagyok, és szerintem nem gáz.:) 15/L
2011. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok és én gáznak tarom...

15/F

2011. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy ennyien vannak így vele, de bár ne lenne így senki... na mindegy. Egyébként van sok fiú haverom, de nem igazán beszélek velük sokat, kivéve egyet. Neki van barátnője (aki mellesleg az egyik bestem) és most talán idiótának néztek, hogy a semmi után még képes vagyok válogatni, de mindenkinek meg van az ízlése. Szóval nem pont az esetem... nagyon nem.
2011. febr. 26. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!