Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudtatok egy óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtatok egy óriási csalódás után újra bízni, hinni egy másik embernek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

xDDD

Ne haragudj...

Simán...

Senkiben sem kell 100% bízni.

2011. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
helyes, miutan csalodsz nem hiszel tobbe, de nezd a jol oldalat, legalabb a kovetkezo nem ba*zik ki veled. De azert igyekez bizonyos mertekik megbizni benne, mert ha nem lottek a boldogsagodnak. Feltekenyseg kizarva, vagy szeresd, u h megbizz benne, vagy ne szerest annyira h ne erdekeljen ha megcsal, vagy ah megtudod dobod. De ha feletkeny vagy , csak magadnak arthatsz!
2011. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy muszáj. :) Nem töltheted az életed ezzel a gondolattal, mert ennek nincs értelme. Ellenkezik a boldogsággal és az élettel. Azt tudom, hogy az én barátaim egyszer sem csaltak meg - és nem csak ők vannak. Ha létezik ilyen, akkor te is találkozhatsz velük. (Nem írtad konkrétan, hogy ez-e a baj, úgyhogy ne haragudj, ha félreértettelek.)

Egyébként, ha önbizalomhiányod van, akkor tedd magad minél értékesebbé, én is csak ebbe a gondolatba tudtam belekapaszkodni - nem a saját tapasztalataim alapján. Az egyik barátnőm sajnos az a típus, akivel mindenki megcsalja a barátnőjét/feleségét. Ő a tipikus szerető. Általa tanultam az érem másik oldaláról. Úgyhogy óvatos vagyok, megfontoltan választok, de attól még meg tudok bízni az emberekben, hiszen nem vagyok mazochista. Ha boldog akarok lenni, akkor vállalnom kell a veszélyt :)

2011. febr. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt 5 éve egy hatalmas csalódásom. Az első szerelmem volt. Azt hittem, soha többé nem leszek szerelmes :) Aztán idén nyáron: bumm! :)) Ez csak úgy megtörténik...és ha szeretsz valakit, megbízol benne...

20L

2011. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!