Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez óriási gáz? Nagyon cink?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez óriási gáz? Nagyon cink? Kezdhetek parázni?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy 15/L vok. Soha nem csókolóztam senkivel, a szüzesség kérdését ezért el is vethetjük, nem volt barátom, !még oviban sem, és még itt sem csókoltam...! egyedül a családból kaptam puszit fiútól, az arcomra, köszönést gyanánt. Egész eddigi életemben 1 srác mondta, hogy szeret, és 1ről tudtam, hogy bejövök neki. Vele annyi történt, hogy átkarolt. Ez tényleg akkora gáz amekkorának hiszem, vagy csak felfújom?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 26. 15:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én nem nézlek hülyének mert igazad van aki nem tetszik úgyse lenne belőle semmi
2011. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a kérdés 2. felét, és persze. Hogy ne lenne... többis :$ csakhát... az esélyem náluk százalékban mérve valahol a 0% és az 1% között van...
2011. febr. 26. 15:34
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező hol lax?

lehet ismerlek :)

2011. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Komárom- Esztergom megye. Amúgy nemhiszem, de az elég cink lesz. Te?
2011. febr. 26. 15:38
 15/20 anonim ***** válasza:

Tudtam h ismerlek :D

Te vagy az aranka???

<3 Láwollak öreg lány

hogy el telt az a 70 év nem?

2011. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

LOL.

Ja, énvok, képzeld a neten mindenki úgy tudja, hogy 15 vagyok. De te mindig is mondtad, hogy fiatalos vagyok. Főleg ha látnál így 85 évesen...

2011. febr. 26. 15:41
 17/20 anonim ***** válasza:
honnan szeded hogy nincs esélyed náluk lehet hogyha megismer az egyik belédesik vagy lehet hogy már most tetszel neki
2011. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sztem mindenkinél más esélyeid vannak

van akinél 100% :DD

nekem bejön egy csaj aki másnak nem

2011. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
jajj. sajnos ugyanígyvagyok. sokabn mondták,hogy egyszerűen legyek túl az első csókon stb. dehát én olyannal szeretném akit szeretek.:)
2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez volt a helyzet velem is (múlt hétig :D )

No para. :)

16/L

2011. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!