Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a két "szólásról"?

Figyelt kérdés

"A pénz számolva, a nő verve jó."

"Minden nő k-rva."


Külön-külön véleményezzétek, köszi!



2013. okt. 10. 09:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jajj már! Én egyetlen emberre se mondom, hogy disznó. Nem ítélkezek, ha valaki kövérebb, de az igaz, hogy nem találom valami vonzónak a képen látható fickót. Akkor se kellene, ha pénze lenne.

Én se mondom az összes pasira, hogy szemét, mert tudom, hogy ez nem igaz.


Mr. 0%-ra törekszem, mondd meg kérlek, hogy mit gondolsz, mi a valódi jelentése a fent említett szólásoknak! Mi a valódi értelmezése? (mert te biztos mindenkinél jobban tudod! -.-" :D)

2013. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Andi!

Ha nem olvastad el, akkor hogy válaszoltál rá? :)


Utolsónak!

Nem érzem szükségét, hogy kifejtsem, mert úgysem értenétek meg. Nem, nem azért mert butának tartanék bárkit is, mielőtt ezt gondolnátok, csupán genetikai okok miatt.


Egy férfinak jobb a térlátása, mint egy nőnek, míg a nők tudnak egyszerre több dologra is figyelni.

Ezek tények és sok ilyen van még.


Ez is egy ilyen dolog. Hiába is mondanám, nem értenétek meg, mert más az észjárásotok. Mi sem értünk rengeteg női dolgot, de mi nem is akadunk ki rajtuk.


Legyen elég annyi, hogy ez a mondás alapvetően jót feltételez / állít a nőkről. Az a férfi, aki pedig azt hiszi, hogy szó szerint értendő, az annyira gyökér, hogy annak meg nem kell foglalkozni a véleményével.

2013. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!