Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a két "szólásról"?

Figyelt kérdés

"A pénz számolva, a nő verve jó."

"Minden nő k-rva."


Külön-külön véleményezzétek, köszi!



2013. okt. 10. 09:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem, kedves 7-es, én pl nem ezt mondom, nekem jók a tapasztalataim, úgyhogy ez a vita most kimarad. A gyökereket megpróbálom elkerülni.

Sőt, én speciel pasikkal jobban is kijövök, és vissza is elmondható. :-)

2013. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Andi, +1.
2013. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Szóval te megalázónak tartasz egy közmondást, amit a nők 95%-a nem képes megérteni, de amit ti a férfiakról mondtok, az helytálló, és még viccelődni is jó vele???


Na pont az ilyen következetes és kisebbrendűségi ÚRHÖLGYEK miatt vannak téves értelmezései az ilyen közmondásoknak.


Hol van itt a következetesség, kérem szépen?


Lehet pontozni, 0%-ra törekszem!

2013. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kösz Monti, örülök, hogy egyetértesz! :-)


8-as: ne általánosíts. A dagi palihoz akkor se tudnék hozzányúlni, ha öt Maybach-ja lenne egyszerre. :-)

2013. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Én nem óhajtok lepontozni senki, örülök ha minél többen leírjátok a véleményeteket :)


Én úgy gondolom, hogy a férfiak azért nem kapnak annyira "durva" jelzőket, a disznó szó szerintem nincs egálban a k-rva szóval. De ha nem így érzitek, akkor írjátok meg :) Én pl személy szerint nem ismerek ezen kívül más ilyen közmondást a férfiakról, viszont a nőkről annál többet hallok. Én magam nem tartozok a ribizlik közé, de mégis ha hallom ezt hogy "hiába, minden nő k-rva", azért akarva, akaratlanul bántja az önérzetem, hiába akinek nem inge ne vegye magára :)


Az első közmondásnál pedig én hallottam egy olyat hogy abban az időben a "verés" a szexet jelentette, így talán helytállóbb lenne a jelentés mindenki részéről.

2013. okt. 10. 10:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Szexel helytállóbb lenne, igen.:)
2013. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ja, úgy igen. Pl egy húszezresekkel jól beszórt franciaágyon elszámolgatnék azér én is! :-) De csak azzal a pasival, akivel szeretnék lenni. :-)
2013. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Andi!


Te pedig járj humorérzék órákra!


Kérdezőnek:

Relatív, hogy mi mennyire durva...

A disznó egy állat, amit ólban tartunk érdekből, etetjük, itatjuk, hogy utána megöljük, megegyük és mindezt ünnepi keretek között tegyük.


Nem tudom, inkább lennék olyan qrva, mint amit ti félreértetek ebben a közmondásban, mintsem, hogy leöljenek, mint egy állatot.


Az is sokat mond amúgy, hogy ezt a közmondást a nők találták ki és - gondolom teljesen véletlen - hogy olyan állathoz hasonlítanak minket férfiakat, amit alapból érdekből tartunk....


Jöhetnek a mínuszok, még mindig nem értem el a 0%-ot, amire törekszek!

2013. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És húszezresek nélkül? :)
2013. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Még megdumáljuk, Drága! :-)


Kedves 0-ra törekvő, el se olvastam az irományodat, nem érdekel túlzottan. Nekem qrva jó humorom van, veled ellentétben, unalmas vagy. Bocsi.

2013. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!