Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem erről kéne szólnia a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erről kéne szólnia a szerelemnek? Fiatalon

Figyelt kérdés

Kicsit nyitottabb szemmel figyeltem meg a mai ,,tiniszerelmeket".

Nem tudom,de így látom:kis 12-3 évesek hót részegen összejönnek (idézőjelben,erősen).

Egy nap múlva már lefeküdnek (igen,ennyi idősen),és folyton a facebookon nyálaskodnak ahelyett,hogy értelmes/érzelmes dolgokat csinálnának.

Az én szememben ez annyi volt,hogy pl. a buszmegállóban illedelmesen leszólítottam a lányt hosszas szemkontakt után,és sokáig beszélgettem vele.

Ha úgy éreztem,már kellőképp ismerjük egymást,finoman rátértem,hogy lenne-e a barátnőm.

Igen esetén (nemet szerencsére nem kaptam még..) örültem mint a tejbetök,és megbecsültem a lányt.

És nem azért találkoztunk minden nap,hogy d.gjunk,hanem hogy kicsit egymással lehessünk,ill. segíthessünk egymásnak a tanulásban.

Így aludtunk be egyszer,amikor mindkettőnknek témazárója volt másnap.Nem volt szívem felébreszteni már,és engedéllyel aludhatott nálunk.(ALUDT)

(pedig csak összeborultunk pihenni 10 percet,de ő nagyon mélyen elaludt. :D )

Szóval...

Lehetne ezt normálisan is.

Bárki bármit mondjon.

16/F


2013. okt. 1. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni hogy mindenki ezt csinálja 12-13 évesen, mindig lesznek rondább, túlsúlyos, visszahúzódó, önbizalomhiányos, átlagos értelmes stb. kisgyerekek. Akikről te beszélsz sztem 10-20% max...csak te is csak ezeket figyeled...
2013. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 akkor van egy nagyvárosnyi gyerek,aki cakkompúder kiteszi azt a 10-20%-ot? :)
2013. okt. 1. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tom elhinni, hogy mint ahogy az előbb leírtam, nincs csomó fiatal, aki nem akar kimenni este, a korábban felsorolt okok miatt, nem engedik a szülei, stb.... Nem hiszem el, hogy ez az összes tini. És nem is.
2013. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék, amit leírtál, annyira aranyos és őszinte :)
2013. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az első és hármas válaszoló tuti, h nem Budapesten laknak.
2013. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, de még ha csak félig lenne igaz, az is döbbenetes és elszomorító... És hogy olyan rohamosan csúszunk a lejtőn, hogy már 16 évesek is a "bezzeg az én időmben" szöveggel jönnek - jogosan.


Tudjátok, lehet, hogy most majd jól leminősítetek, de én egy 25 éves meleg srác vagyok, meleg - akikről annyi negatív előítélet kering. De emberi értékekre vágytam és vágyom, olyasmikre, mint amikről a kérdező ír... Elképesztő, hogy hová sodródik a világ. :( :( :(

2013. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 bár én soha nem tudnám elképzelni magam úgy,hogy nem egy lánnyal vagyok (..értitek),el nem ítélek emiatt senkit.

és igen,sajnos zuhan a társadalom.

2013. okt. 3. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Pesten tényleg ez megy? Én az agglomerációban élek, de be nem nagyon járok. Elkeserítő.


Tudod, kiket nem értek? Ezeknek a gyerekeknek a szüleit. A 12-13 évesek aztán még tényleg gyerekek! Az én időmben még csak játszásiból voltak szerelmesek egymásba, némi derengő szexuális vonzalommal, de akik már korábban értek, azok között is csak kiskamasz szerelmi-huzavona volt, ahogy emlékszem.


Én 13 voltam, mikor egyáltalán még csak kezdtem felfedezni "dolgokat" magamon... Komolyan nem értem.

2013. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy falúból:


Nem régen volt a szüreti fesztivál (19F) és csak néztünk, hogy mi a f@ szt keresnek ezek a pisisek a kocsmába és még ki is szolgálták őket... Én meg nagyszájú vagyok és a kocsmárosnak is beolvasstam meg a gyerekeknek is.... És kiderült, hogy engedélyt kaptak szülőktől, hogy ihatnak már 6-7 óra fele az összes részegen futkározott az utcán olyan is volt akit beültettek a villanyducba és reggel jött csak le onnan.... Innen is gratulálok a sok értelmes szülőknek, annak meg méginkább aki a saját gyerekét itatta le...(14 évest)

2013. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös Miért, ez az oldal csak BUDAPESTIEKTŐL BUDAPESTIEKNEK szól?

Amúgy már én is itt lakom, és én most mondom nektek nem lehet minden tini ilyen, képtelenség :P Ne azokat lessétek akik agyon vannak sminkelve, kivan popsi, mell... és nagy a pofájuk. Nem, nem csak ilyen van, csak azokat észre se veszik....

2013. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!