Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelhetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhetek egy ilyen jelenséget ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
Tehát, a barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. Sajnos nem tudunk olyan gyakran találkozni, de azért heti kétszer meg tudjuk oldani legtöbbször. Van úgy is, hogy többször, meg hogy kevesebbszer. A lényeg az, hogy úgy érzem, hogy a kapcsolatunkban már csak én vagyok úgy igazán szerelmes belé, ő meg inkább csak elvan, sütkérezik abban, hogy szeretem és annyira már nem érdeklem. Pl egyre ritkábban hív fel, ha vele vagyok, ritkán csókol meg és akkor is csak egy szájrapuszit kapok, a szexet szinte mindig én kezdeményezem. Meg szokta kérdezni, hogy mi újság velem, de pl a hobbim nem érdekli. Szerintetek hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet? Már beszéltünk ezekről a dolgokról, de ő tagadja, hogy másképp érez irántam. Valahogy mégis így érzek, hiányzik az, hogy nőnek érezhessem magam mellette.
2013. szept. 20. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és én 19/L, ő 22/F
2013. szept. 20. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajtsd el min a magzatvizet Baby. Kb 3 millió pasi lenne helyette, aki próbálkozna.
2013. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én természetesen szakítanék. Éreztem már így magam, szakítottam, tényleg nem szeretett. Persze, jó vagy te is, ha nincs más a láthatáron/úgy sem kaphat meg jobbat.... Tudom, de neked fájna nagyon, mert szereted. Ez így van, de egy kapcsolatnak így úgy sincs értelme. Adj esélyt rá, hogy jobban érezd magad.
2013. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Persze, hogyne, szakíts! Nehogy esélyt adj ám a srácnak, hogy kikerüljetek a hullámvölgyből! Az manapság nem divat! Helyette a jó kis szingli élet, néhány balvégzetű kalanddal megtűzdelve a menő!"


Mindezt a maró iróniát persze nem Neked címeztem, kedves Kérdező, hanem az előttem szólóknak, de a Te figyelmedet szeretném felhívni vele!


Az élet - a közös élet - nem mindig fenékig tejfel. A szerelem, a vonzalom nem úgy működik, mint az egyenáram... Néha elvész egy-egy időszakra az összhang - de aztán visszatérhet, és akkor szebb lesz minden, mint valaha. Ennek az egyetlen feltétele, hogy adj rá esélyt, és adj neki időt. Hagyd, hogy megérjenek a dolgok. Ha mégsem működik, azt mindketten érezni fogjátok - de nem szabad túl hamar feladni, elsietni a búcsúzást.


A srác nyilván szeretettel kötődik hozzád, és nem a szexért van veled, különben szakítana veled. Te is kötődsz hozzá szeretettel, ez az, ami számít, ez az, ami alap lehet! Ne pocsékold el, csak mert mostanság a "hű bele Balázs" a trendi életvitel...


Sok boldogságot Neked, Nektek! :)


F, 25


Sok boldogságot Nektek a jövőre nézve!

2013. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen Neked utolsó, igazán sokat segített!
2013. okt. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!