Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi okozza férfiaknál az...

Mi okozza férfiaknál az "akkor most hirtelen eltűnök-felszívódok" jelenséget?

Figyelt kérdés

Ismerkedés nagyon kezdeti szakaszában előfordult már veletek, hogy a másik egyszer csak, mintha ollóval vágták volna el a szálakat, nem ad hírt magáról? Magyarázat zéró, csak néma csend.

Nyilván millió oka lehet ennek, mivel azonban nem vagyok híve a(z) (agresszív) nyomulásnak, és rákérdezgetésnek, enyhén csodálkozó tekinteten kívül nem reagálok egyebet, de picit furának találom. Úgyhogy nem értem.



2013. szept. 18. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam ilyet csinálni, de ha mégis erre kerülne a sor, akko
2013. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jobb esetben félénk,rosszabb esetben nemjössz be neki ,vagy talált valami ˝hibát˝ benned,ami neki nem tetszik ,de elmondani nem meri ezért kussol.

Ismerős szitu, én ilyenkor simán hagyom az ilyeneket, gyökér...ha valami nem tetszik,akkor mondja el ne dunnyogjon,szerintem.Meg amugyis ha akar tőled valamit,nem fogja ennyiben hagyni,te meg várj,lehet megéri.:)

2013. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ha csináltam ilyet, akkor azért, mert esélytelennek éreztem magam, a pozitiv jelek ellenére.
2013. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okozza, ami a nőknél is. Amúgy ez jó kérdés
2013. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én akkor csinálom ha a csaj soha nem kezdeményez beszélgetést, vagy nem lehet vele értelmesen beszélgetni.

Azt várom, hogy ő is írjon, érdeklődjön.

2013. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Az ami a nőknél. Könnyebb eltűnni, mint magyarázkodni, hogy bocs, de nem jössz be mégsem, nem akarok többet semmit tőled. Mert ebből mindig csak a hiszti és a sértődés van. Jómagam is koptattam le így pasikat sajnos (?).
2013. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Tényleg csak azért nem értem, mert fotócserén túl ("nagyon tetszel!"), de még jóval személyes találkozás előtt hirtelen se kép, se hang. Ne már, hogy 30 felett nem lehet odavetni a másiknak, hogy bocs, de inkább hagyjuk, kellemes napot...Legyen már ennyi bátorság, ezt legalább el lehet fogadni, és kész.


Nem akarom túldrámázni, csak nem értettem, gondoltam hátha más tudja mi lehet az ok.

2013. szept. 18. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nyomulok senkire,csak próbálok azért valami kedvességet,közvetlenséget mutatni a másik felé,hogy érezze,igenis fontos nekem.. Nem tartom magam se rondának se egy idegesítő kis dögnek.:D


Ennek ellenére két eset is volt,mikor a srác kezdeményezett,találkoztunk,jól elvoltunk,beszélgettünk még pár napig,és egyik napról a másikra hívtam,írtam,semmi. Nem válaszolt semmit,mintha elvágták volna. Ebből egyik az exem is volt,ismét megkeresett másfél év után,hogy találkozzunk,ott elmondta hogy mit szeretne,hogy az régen volt és most mást gondol,mindkét esetben semmi negatív,és pár napig még beszéltünk a találkozás után,aztán se kép,se hang. Nem volt pedig semmi komoly,hogy azt mondom,kihasznált,semmi nemtetszés,csak úgy eltűnt...


Nem esett annyira rosszul,mert időm se volt belebonyolódni vagy valami,de az biztos,hogy az ilyen fiúk a világ legtöketlenebb,legszerencsétlenebb,leggerinctelenebb és legs_ggfejebb fajtájába tartoznak. Akkor basszus legyen annyi emberiesség benne,hogy megmondja,mi van,aztán köszöntem,nem itt sunnyog meg bújkál.. Egyszer látom valamelyiket újra,nem csak azt fogja elmondani magáról,hogy ezt megcsinálta egy lánnyal,hanem azt is,hogy ugyanez a lány úgy megtépte,hogy csak na. :D Bennem több becsület van,pedig lány vagyok,nem az én dolgom az udvariasság elsősorban,de azért egy embert megtisztelek annyival,hogy nem hülyítem meg szórakozom vele,hanem ha nem tetszik valami,kinyitom a kis pofikám és elmondom az illetőnek. Egyerekes,ostoba,bunkó és szánalmas dolog szerintem ez. Ha lány csinálja,akkor is,ha fiú akkor meg főleg.

17L


(u.i.: bocsi,hogy minden szépnek elmondtam őket.:D)

2013. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én már csináltam ilyet :D

a képen nem látszott, hogy a csaj egy tank... na de a valóságban... :D

2013. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!