Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akik nagyon fiatalon jöttek össze és azóta is együtt vannak?

Figyelt kérdés

Én a barátommal 2 éve vagyok együtt (akkor én 15 voltam, ő 17), 11 hónapig boldogok voltunk, aztán sokat veszekedtünk, megbeszéltük hogy ez csak gyerekszerelem volt stb., és szakítottunk, de 2 hónap után megint összejöttünk, mert nem bírtuk egymás nélkül, és azóta is kisebb-nagyobb megszakításokkal nagyon szerelmes vagyok, állandóan rá gondolok és nem tudnék nélküle létezni, és már a közös jövőnket is elterveztük és annyira szeretném leélni vele az életem :)

Nyilván lehet, hogy hatalmasat tévedek abban, hogy ő az Igazi, de azért jó lenne sikersztorikat olvasni :)

17/L


2013. aug. 20. 03:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Van egy barátom, 36 éves. 17 évesen jött össze a feleségével, 4 gyerekük van.

A pasi bevallotta, hogy legszívesebben menekülne. A feleségével a kapcsolatuk épphogy langyos, a 4. gyereket nem is akarták, csak besikerült...

Elválni nem fognak, mert hát a gyerekek. És abban sem vagyok biztos, hogy a feleség tud arról, mit gondol a férje :/

Megmondom öszintén, én nem így képzelem a boldogságot.

2013. aug. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt, hogy a férj gyakran mondogatja, hogy kár, hogy mással nem volt, egy céges bulin engem is megkörnyékezett. Elküldtem a búsba, azóta tök jóban vagyunk :)

Csak kár, hogy ilyeneket kellett megtudnom a nagy "családi idill"-ről.

2013. aug. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hmm. Hát ez nem túl biztató, a pasi jó nagy köcsög lehet. Remélem ha egyszer nekem lesz férjem, akkor elmondja, ha valami problémája van és közösen megoldjuk, ha megoldható. Ha meg nem, akkor pápá. De az, hogy bármelyik fél is rámásszon másra, rohadt undorító viselkedés. :|
2013. aug. 20. 04:04
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleim.

Nagymamám 19 volt, nagyapám 21 és 49 éve házasok.

2013. aug. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Az érdekes az, hogy nem mondanám köcsögnek.

Volt anno egy választása, ami most ambivalens érzéseket kelt benne.

Gyáva, mert nem meri elmondani. Mikor ezzel szembesítettem, megvonta a vállát és azt mondta, hogy már beletörődött.

Azt már én teszem hozzá, hogy lehet, hogy jobb lesz, ha a gyerekek nagyobbak lesznek, több idejük lesz újra megismerni egymást.

2013. aug. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kapcsolat van körülöttem, de egy ilyet sem tudok...

Illetve egy van olyan, amiből gyerek is lett, ők tizenévesen jöttek össze, egy évtized múlva, kb 25 évesen született a gyerek, szóval nem is a "felcsinált tini" kategória. Pár évre rá szétváltak.

2013. aug. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Haverom szülei 14 évesen ismerték meg egymást, nem tudom hogy akkor csak barátkoztak-e vagy szerelmesek voltak, lényeg a lényeg az apja 19 évesen megkérte az anyja kezét, és azóta is együtt vannak, hűségesek és szeretik egymást.:)
2013. aug. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 DreamWeaver ***** válasza:
Szülők, nagyszülők, de inkább még régebben ez nem volt ritkaság. A világ változott és mindenki döntse el maga, jó vagy rossz irányba. Szép gondolat, amit leírtál, de még pár évig maradjatok annyiban, hogy gyerekszerelem. Egyébként minden kapcsolat - örömökkel és tévedésekkel együtt - jó valamire, ha másra nem tanulásra.
2013. aug. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim.

Nagypapám 18, nagymamám 19 éves volt amikor megismerkedtek és összejöttek, két hónap múlva eljegyezték egymást és összeházasodtak. Azóta is boldogok együtt.

Papám 61, mamám 62 éves

2013. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyet - többgyerekeseket is.

Volt akiknél extrém 16 (!) évesen jött a baba - de megtartották és azóta is boldogok (most harmincvalahány évesek)

2013. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!