Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akik nagyon fiatalon jöttek össze és azóta is együtt vannak?

Figyelt kérdés

Én a barátommal 2 éve vagyok együtt (akkor én 15 voltam, ő 17), 11 hónapig boldogok voltunk, aztán sokat veszekedtünk, megbeszéltük hogy ez csak gyerekszerelem volt stb., és szakítottunk, de 2 hónap után megint összejöttünk, mert nem bírtuk egymás nélkül, és azóta is kisebb-nagyobb megszakításokkal nagyon szerelmes vagyok, állandóan rá gondolok és nem tudnék nélküle létezni, és már a közös jövőnket is elterveztük és annyira szeretném leélni vele az életem :)

Nyilván lehet, hogy hatalmasat tévedek abban, hogy ő az Igazi, de azért jó lenne sikersztorikat olvasni :)

17/L


2013. aug. 20. 03:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is tudok! Kettőt is.

Egyik ismerősünk 44 és 46 évesek, 15 éves volt a lány amikor megismerték egymást. Egy darabig tiltották őket egymástól, de amikor a lány 18 lett összeházasodtak. Mai napig imádják egymást, van két gyerekük.

Másik a szüleim. Most 46 évesek, 18 évesek voltak, amikor megismerték egymást, rá 2 hónapra (!!!) eljegyezték egymást, pedig a szülők nagyon tiltakoztak. Voltak nehezebb időszakaik, apukám sajnos meg is csalta anyukámat (de ennek már sok éve). Utána megbeszéltek mindent, és mai mapig látszik, hogy mennyire szeretik egymást :)

2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Mi is barátommal így vagyunk :) 4 éve ismerem, azóta szerelmes vagyok belé és ő is belém. mindenben megértjük egymást és egy percig sem unjuk a kapcsolatunkat. Barátom azt tervezi, hogy vége a sulinak és megkéri a kezem, mert nem bírunk egymás nélkül élni. Először 1 évig voltunk együtt, de az én hülyeségem miatt szakítottunk. Rá 1.5 évre elkezdtünk újra beszélgetni, és rájöttünk, hogy milyen hülyék voltunk. Azóta is együtt vagyunk :)

L/17

2013. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak kettőtökön múlik. Egy kapcsolat akkor is ellaposodhat, ha mindkét fél túl van már egy városnyi emberen, és 30 körül jöttek össze...

Ha a feltétel nélküli szeretet, gondoskodás, törődés megvan, tisztelitek egymást, igyekeztek nem komolyan venni az életet (vagyis tudtok mindenen nevetni), közösek a céljaitok/nézeteitek, akkor lehetséges, hogy együtt öregedtek meg, boldogan.

Most lehet, hogy hülye példa, de anyukám is csak egy van, sok éve, nem próbáltam ki többet, mégis szeretem :D Számomra a szerelmem ugyanilyen családtag, és ha unatkozok, akkor kitalálok valamit, nem szakítok...A szex meg mondjuk 20 év után bármilyen csődörrel unalmas(abb) lenne, ez nem szempont.

2013. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, a példa lemaradt: vőlegényem ismerősei 17 és 19 évesen jöttek össze, most 41 felett járnak, két gyerekkel, és turbékolnak...

Ha nem megfelelő emberek jönnek össze, akkor szakítás lesz előbb-utóbb, de ha egymásnak valók, akkor nem lehetetlen a BOLDOG holtomiglan-holtodiglan.

2013. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*40 felett, bár ez nem akkora hiba :D
2013. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A nővérem 14 évesen jött össze a barátjával.Amikor 18 lett összeköltöztek, ma már 25 éves és van egy kisfiúk is.:)
2013. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat, aranyosak vagytok :)) remélem mi is örökké együtt leszünk :D vagy legalábbis életünk végéig. :D
2013. aug. 21. 01:56
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagynéném 13 éves kora óta ismeri a férjét,18 évesen feleségül ment hozzá,rá egy évvel megszületett a legidősebb unokatesóm.Viszont ennek a frigynek ára van,mert a nagynéném az nagyon sokat lenyel a férjétől-egy bizonyos mennyiségű alkohol után igencsak kitör belőle az állat-.Nem tudom te mit léptél volna,de ha a férjem csinált volna egy másik nőnek is gyereket,amit ráadásul meg is tudok,biztos adtam volna be a válópert.Tudok másik példát is távolabbi ismerősökről,de az ő házasságukba végképp nem látok bele.
2013. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Anyukám 16 évesen ment feleségül apukámhoz. Idén ünnepelték a 27. házassági évfordulójukat! :))
2013. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kicsit későn írok de most találtam meg a kérdésem újra :D már lassan negy éve vagyunk együtt es.még álljuk a sarat :D
2015. márc. 18. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!