Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete szerettem volna kicsit a géphez ülni, barátnőm pedig közeledett hozzám. Hozzáteszem, ez mindig nehezen ment neki, mert az előző kapcsolataiban sokszor elutasították. Szóval én szerettem volna más dologgal foglalkozni akkor, de ő odajött, én pedig mondtam neki, hogy miért pont most, amikor tudja, hogy mást szeretnék csinálni. Nagyon megbántódott, azt mondta, egyszer akart közeledni, de ezután soha nem fog többé, majd akkor lesz, ha én akarom. Hogy mulaszthatnám el belőle ezt a rossz érzést? Már nagyon megbántam, bocsánatot kértem tőle többször is. Egyébként nagyon szeretjük egymást, nincs semmi gond.
2013. okt. 5. 12:18
 1/4 godside ***** válasza:
53%
kapcsold ki azt a rohadt gepet ha baratnod veled akar lenni... gepezni tudsz maskor is... nem olyan fontos az a gep hidd el...
2013. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Direct rájátszik az esetre a nőd, hogy pincsikutyát csináljon belőled. Az ilyen játék a későbbi lelkiterror korai kezdete, hogy bűntudatot helyezzen beléd. Egyébként.
2013. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mert az előző kapcsolataiban sokszor elutasították" ezek szerint ebben a kapcsolatban is



amúgy meg, te beteg vagy vagy mi? a nő szexelni akar, te meg számítógépezel és még te lepődsz meg, hogy megsértődik?

2013. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehát van egy barátnőd akit szeretsz egyszer felbátorítja magát ,hogy kezdeményezzen erre Te meg éppen kockulni akarsz.Hát mostanában én is elég sokat kockulok ,de ha lenne barátom akivel kölcsönösen szeretnénk egymást és ő kezdeményezne Én a fotelből egy helyből az ágyig ugranék vele XD
2013. okt. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!