Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
A barátom örökké úgy "poénkodik", hogy más nőhöz megy, más nője is van, stb., persze csak szóban. Tudja, hogy ezzel felhúz, mégis mindig összeveszünk, mert nekem ez egyáltalán nem vicces, sőt már marhára unalmas. Hogy reagáljak ilyenkor?
2013. okt. 2. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy te meg más pasihoz mész, más pasid is van. Majd kikerekedik a szeme.
2013. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem vicces ... ha a barátom ilyennel poénkodna én már tuti mondtam volna neki akkor menjen oda te meg mész más pasihoz és ennyi. Amugy hosszutávon vigyázz vele mert addig szánja viccnek amig akár meg nem teszi..
2013. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj. Vagy mondd meg neki nagyon nyugodtan és határozottan, hogy ne csinálja ezt, mert neked nem esik jól vagy szintén teljes lelki nyugalommal engedd el a füled mellett amikor ilyeneket beszél, esetleg diszkréten nyomj el egy ásítást (úgy nem vicces, ha nem tud felhergelni vele) vagy egyszer meséld el neki nagy, csillogó szemekkel, hogy milyen jót ebédeltél a [valamilyen drága] étteremben az új kollégáddal/csoport társaddal, a Rezsővel, aki amúgy aktívan sportol és nyaranta a francia Alpokba jár hegyet mászni blablabla....
2013. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy menj, úgyis mindjárt jön az a helyes postás, vagy az új szomszéd ismerkedni, vagy mittom én kitalálsz valamit. Az ilyenre vissza kell vágni, majd megunja.
2013. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megtettem. Azt, hogy visszavágtam hasonló szöveggel. Úgy ki szokott akadni, hogy volt hogy letette a telefont. Gyerekes az egész.
2013. okt. 2. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viseled el, akkor hagyd el.
2013. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!