Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a férjem nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a férjem nem tud ellenállni a kísértésnek. Hogyan szoktassam le magam erről?

Figyelt kérdés

Már magamat is teljesen felidegesítem emiatt, a férjemnek inkább nem is mondom, nem akarom, hogy kiboruljon.

A férjem tanár, az egyetemen engem is tanított és azalatt jöttünk össze. Okos, nagyon jó kisugárzással megáldott férfi, nagyon jó szövege van, én is hamar beleszerettem. Sok szép, fiatal lány van az egyetemen, akik korukból kifolyólag is elég rámenősek. Tudom, hogy a diákjai most is nagyon szeretik, ahogy az én időmben is, valamelyik este is később jött haza, mert a diákjai elhívták kicsit italozni. Szeret engem tudom, de elnézve ezeket a fiatal lányokat mindig elkezdek kicsit félni. Volt hogy ezt megemlítettem neki, mondta, hogy nincs mitől tartanom. Mégis hogy irtsam ki magamból ezt a gondolatot? Az őrületbe kerget.


2013. febr. 5. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
egy egészséges férfi egyszer csak nem fog tudni ennek ellállni. remélem ezt tudod.
2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1%
ellenállni, bocsi.
2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Talán úgy, hogy hiszel neki.
2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy hiszek neki, hogy szeret és nem akar megcsalni. De nem tudom, hogy ellen tudna-e állni annak, ha egy 20 éves kiscsaj bepróbálkozik nála. Mint írtam, jó a kapcsolata a diákjaival, kizárt, hogy ez előbb-utóbb nem fordul elő.
2013. febr. 5. 22:40
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
ha egy kívánatos csaj odaáll elé szép szemekkel..hát..
2013. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hisztis viselkedéssel csak hozzásegíted, hogy lapátra tegyen.
2013. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azokkal akik azt írták nem fog ellenállni. Ha szeret és jól működik a kapcsolattok,akkor akárki bepróbálkozhat,nem fog megcsalni. Ha meg meg teszi akkor nem szeret,és jobb hogy kiderül időben....
2013. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy hisztisen viselkednék. Szerintem ilyen helyzetben mindenki gondolna erre, de neki nem szoktam ezt mondani. Ha egy ilyen oldalon nem írhatom le mi a problémám, akkor hol?
2013. febr. 5. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miéért nem azt gondolod, hogy te különleges vagy és azért állt veled szóba. Miért hiszed azt, hogy ő a különleges és ő állt veled szóba? Miért nem bízol abban, hogy a ti kapcsolatotok különleges és azért vagytok együtt? Hm?
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezen ne kattogj. Ha a férjed szeret, akkor nem veszi észre a kis csitriket. Sőt, lesz róluk egy nem túl jó képe.

És azért mert jó fej, nembiztos, hogy annyira körbedongjak, mint pár éve.

Nálunk vagy egy fiatal tanár, a csajok nagy része szeret miatta bejárni az órákra- nekem is a kis kedvenc- de pl sose merném úgy leszólítani, mint egy férfit, talán pont azért, mert mint ember tök jó fej, de haza hozzá nem látok, várja e valaki, és az ilyen kényelmetlen szitukat messziről el is kerülöm. Valszeg kedvesen elküldene, de inkább mégse próbálom ki.

Ahová járok, ott a csajok csak azt veszik észre akin nincs karikagyűrű, és elég sok más ismerősöm számára is így megy legyen az nő-férfi, ha gyűrűje van nem látszik.

2013. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!