Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a férjem nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a férjem nem tud ellenállni a kísértésnek. Hogyan szoktassam le magam erről?

Figyelt kérdés

Már magamat is teljesen felidegesítem emiatt, a férjemnek inkább nem is mondom, nem akarom, hogy kiboruljon.

A férjem tanár, az egyetemen engem is tanított és azalatt jöttünk össze. Okos, nagyon jó kisugárzással megáldott férfi, nagyon jó szövege van, én is hamar beleszerettem. Sok szép, fiatal lány van az egyetemen, akik korukból kifolyólag is elég rámenősek. Tudom, hogy a diákjai most is nagyon szeretik, ahogy az én időmben is, valamelyik este is később jött haza, mert a diákjai elhívták kicsit italozni. Szeret engem tudom, de elnézve ezeket a fiatal lányokat mindig elkezdek kicsit félni. Volt hogy ezt megemlítettem neki, mondta, hogy nincs mitől tartanom. Mégis hogy irtsam ki magamból ezt a gondolatot? Az őrületbe kerget.


2013. febr. 5. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha túl gyakran jár ilyen diákos bulikba, az fura, és akár gyanús is lehet. Nézd, a mi időnkben a tanárok nem buliztak együtt a diákokkal, és ez így volt rendjén!

Valószínű, sem Neked, sem neki nincsenek normális baráti kapcsolataitok, mert különben nem az egyetemistákkal bulizna. Hívd fel régi barátnőidet, találjatok ki programokat, esetleg ők ugyanúgy szenvednek attól, hogy a kapcsolatuk kezd kiüresedni, és nem olyan jó már a szex.

2013. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Minek megy el a diákjaival inni, ha nem akar azoktól a lányoktól semmit? Ez nem normális. A saját korosztályával járjon bulizni, inni. Téged is így szedett fel. Van mitől félned.
2013. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

1. szedd össze magad: magadért szeret és vett el, nem csak azért, mert te is egy vonzó diáklány voltál!

2. nem is részletezem azokat a lányokat, akik esetleg felkínálnák magukat a tanáruknak, tudván hogy van felesége!

3. ha megcsal, akkor legalább tudod és neki is fájna, ha egy kis diákocska miatt ment tönkre a házassága.

Szerintem bízz benne, légy magabiztos, higgadt és mindig tudd magadról azt, amivel csakis te vagy az igazi neki! :) Hajrá, nagyon szorítok!

2013. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi egyetemünkön is van 3 tanár is aki együtt bulizik, sportol és italozik velünk. Szóval... kinek mi a normális?
2013. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Ti tanáraitoknak is egy volt diák a házastársa?
2013. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A Ti tanáraitoknak is egy volt diák a házastársa?"


Mivel mindenki volt diák, így ez elég valószínű.

2013. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!