Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szoktassam le erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le erröl a szokásárol? ()

Figyelt kérdés
a barátommal 3 hete vagyunk együtt,ő 19 éves én 15...tudom nagyon fura h ennyi év van köztünk de nagyon jól érzem magam vele és szerintem ő is velem...akárhányszor beülünk valahova mindig ő fizet,pedig elég szilárdan ellenkezek...meg ebédelni hív meg meg hasonlók.eléggé kezd zavarni...sosem hadja h én fizessek' és nem akarom h azt hidje h csak ezért vagyok vele...mit kellene tennem?
2011. dec. 3. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Várd meg míg elszegényedik :D (nem amúgy)

komolyra terelve a szót: Ha igazán ellenkezel akkor nem fog fizetni. Pl.: ez olyan hogy kérdezem a vendégtől hogy kér-e bort? Ő azt mondja nem én mondom neki h de töltök, és ő összetöri a poharat akkor nem fogok neki tölteni.

Oké ez elég durva példa volt de a lényeg benne van.

2011. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ellenkezel eléggé. Ha azt tennéd, nem fizetne. Egyébként a 4 év nem sok, a helyesírási szótár pedig a barátod.
2011. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
amikor fizetni akar verj be neki egyet hogy a földre essen, majd teli talpal tő izomból ami a csövön kifér ilyen 3-4 méter magasból ugorj rá a fejére és üvöltsd bele a fülébe, hogy : ÉN FIZETEK MOST!!!! :DDDDDD jó vicc. amúgy nekem is van egy barátnőm, mi mind a ketten 17 évesek vagyok, vagyis én 3 hónappal idősebb. Én is mindig fizetem neki a dolgokat, ha elmegyünk valahova. szerintem ez nem gáz, csak jó fej akar lenni előtted a csávó ennyi.. nem tudom gazdagok-e vagy sem vagy megengedheti-e magának ezeket amiket fizet neked, de én bevallom gazdag családban élek szóval nekünk a válság az olyan hogy kifli helyett zsömlét veszünk :D
2011. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor "hívd vissza" pl olyan helyekre , ahol jegyet lehet venni elővételben, mondjuk mozi .Megveszed előre a jegyet és utána szólsz neki, hogy megvetted a két jegyet /persze azért előre jó tudni ráér e stb, van e kedve elmenni/ ... és máris könnyítettél a lelkiismereteden :)
2011. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat' a harmadik válaszolónak pedig...igen gazdag családból származik és ingyenes helyen van az egyetemen is' én sem vagyok egyáltalán rászorulva h fizessen nekem csak egy kicsit kellemetlen még' de köszönöm az ötleteket'
2011. dec. 3. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akik ehhez ragaszkodnak:) én barátom is ilyen, egy darabig én is ellenkeztem, ésatöbbi, de hasztalan volt, meg is untam, de cserébe sokszor meglepibe beugrom hozzá a munkahelyére, viszek neki sütit, termoszba kávét, ha nálam vagyunk, akkor összedobok neki valami finomat. Szóval próbálom "kompenzálni" a dolgokat:)
2011. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt javaslom neked hogy ne akarj te fizetni mert az a fiú önbizalmát rombolhatja.inkább néha lepd meg valami kis aprósággal.
2011. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem vagyok hajlandó a nő helyett fizetni. A nő fizesse a maga részét (vagy legalább felesben menjen), így igazságos.
2011. dec. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!