Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leállítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leállítani az exemet, vagy hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Az exem még mindig tartozik nekem pénzzel amit nem nagyon akar megadni. Ha rákérdezek h mi van a tartozásával,akkor még jóformán ő k.urváz le engem. Elegem lett belőle h majdh nem én könyörgök neki a pénzemért,és mivel van róla papir h tartozik nekem,fizetés meghagyást küldtem neki.

Meséltem egy munkatársnőmnek h mi a szitu,és volt ott más aki halotta.kérdezgették h mi van meg stb,én meg elmondtam. Mivel az exem,és az uj nője-akire lecserélt ők is ott dolgoznak ahol én meg ott vannak elszállásolva,visszahalották h én elmondtam h nem akar fizetni,meg h ő k.urváz engem.

Megfenyegetett az exem ha még egyszer megtudja h én róla pofázok a melohelyen,akkor elkezd lejáratni engem is... elmondja h anyám alkoholista,tesom meg k.urva. Jó anyám tényleg szokott inni,de nem alkesz azért mert hétvégéente eljár szórakozni és olyankor iszik. Tesóm meg tényleg volt egy csávóval-jártak- akivel a pénze miatt volt együtt,de már szakitottak,mert tesom bevalotta h szerelmes. Nem értem őket minek kell belekeverni amúgy.

DE az egész mocskolódást h k.urva vagyok az exem nője kezdte el terjeszteni... Azt hiszik h nem hallom vissza h mit pletykálnak meg h honnan ered.


2013. szept. 20. 20:58
 1/1 isshosenkin ***** válasza:

szerintem:


tereld hivatalos útra a dolgot, és haggy fel azzal, hogy foglalkozol velük, ugyanis NEKED MÁR SEMMI KÖZÖd a volt barátodhoz...(a tartozáson kívül)plánr nem a csajához...


a pletykálást te kezdted, akkor ne lepődj meg a történteken.


ÉS készülj fel arra, hogy nem kell mindig fejjel menni a falnak..

TE egyedül vagyl, ők meg ketten.


szerinted ki nyer?


ne vesztegesd az energiád, hagy őket békén, a pénzt meg szerezd meg hivatalos úton, ha már megbeszélni nem tudtátok a dolgot.

2013. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!