Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek írogat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek írogat egy srác, erre hogy reagáljak? (lent)

Figyelt kérdés

Egy srác teljesen szerelmes a barátnőmbe és írogat neki, hogy milyen szerencsés vagyok én, hogy a engem szeret stb. A barátnőm felvilágosította, hogy nincs esélye a srácnak de mégis írogat neki ilyesmiket.

Jogos az, hogy idegesít ez? Nem tudom miért nem rázza le magáról a srácot a barátnőm.


2013. aug. 26. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Szúrd nyakon.
2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá a gyerekre és tudasd vele mi a helyzet.
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Vágd el a torkánál az ütőerét!
2013. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
azt mondod,hogy megmondta a barátnőd a másik srácnak, nincs esélye. gondolom ezzel akarta tudatni vele,hogy hagyja békén. akkor minek írod,hogy nem tudod miért nem rázza le???
2013. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
azért, mert még mindig írogat a srác neki, hogy mennyire hiányzik neki és hogy szereti stb... a barátnőm mégsem küldi el konkrétan melegebb éghajlatra. beszél vele néha... és ez kicsit rosszul esik
2013. aug. 26. 16:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Odamesz a srachoz, jol orrba pruckolod es elmagyarazod neki, hogy mennyi az ido fel kilenckor :)
2013. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell agresszívan (elsőre) a srácot letámadni. Tudasd vele határozottan, hogy nem teszik ez Neked amiket művel a nőddel és ha így folytatja nem fogod annyiban hagyni. Felejtse el, hogy ebben mesterkedik. Mivel (még) a Te barátnőd ezért téged illet a terep.

Személyesen lenne jó a sráccal közölni, nem neten. És legközelebb már ne beszélgess vele, hanem ököl.

2013. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja, hát a helyedben én is személyesen keresném fel. Egyrészt így nem lesz írásbeli bizonyítéka, másrészt pedig ha egy kicsit határozottan megmondod neki, hogy törött kézzel nehéz lesz véres orrot törölnie, ha ezt nem hagyja abba, akkor hátha meggondolja magát. Neten mindenki nagynak képzeli magát, élőben kell ezt megbeszélni. Ha akkor se hagyja abba, akkor pedig szelíden orrba kell verni néhányszor a legközelebbi találkozásotokkor.
2013. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

5 a barátnőd megbizásból irogattatja magának ezeket a dolgokat, hogy téged féltékennyé tegyen. Teljesen egyértelmű. Ugyanis egyetlen pasi sem irogat egy nőnek ilyet. Senki, még az sem akiben csak minimális tartás is van.


Szóval a helyedben a nőt kapnám el, és kérdezném meg tőle: neki hogy esne ugyan ez a játék.

2013. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Tessék egy kis bátorítás: :D

http://www.youtube.com/watch?v=_tRK1Q1u9cg

2013. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!