Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Barátom hétfőn kezdett az új melóhelyén.

A munkahelyen 20új fiú van és 3új csaj, senki nem ismer senkit, csak barátom ismeri a haverját, aki az én unokabratyóm :)


Nézegettem barátomnál hogy a csajok már az ismerősei, oké a srácok fele is az, de szóval értitek...

És ahogy láttam a csajokat ő jelölte be, de semmi más gyanús nincsen...


Korábban mindkét barátom megcsalt, pont ilyen szituval, és hát eléggé bizalmatlan vagyok.


Beszéltünk ezekről korábban vagyis tegnap, barátom azt mondta engem szeret és ezt a kapcsolatot köztünk soha senkiért és semmiért nem dobná el, és bízzak meg benne.


De féltékeny vagyok, félek...

Van okom?


2013. szept. 5. 07:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na igen, ilyenkor mondjak, hogy a megcsalasnal mindket fel hibas. Az elozo kapcsolataidban is ezt csinaltad? Ha a valasz igen, ne nagyon csodalkozz, hogy megcsaltak. Ettol meg a masik felet nem mentem fel, mert lehetett volna benne annyi gerinc, hogy megcsalas helyett kilep a kapcsolatbol, de a kapcsolataid vegerol te is tehetsz, szoval ne jatszd az aldozat szerepet.

"Bedobni" meg nem kell magad. Egyutt vagytok, szeretitek egymast, legyel igenyes, vele figyelmes, es add onmagad, mert beled szerelmes es nem masba.

2013. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi.
2013. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 AeonFLUX ***** válasza:
Nem. Nem vagyok egy hisztis HP.
2013. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pendulum92 ***** válasza:

Nézzük a tényeket:


2 előző barátod is megcsalt. Ez miben befolyásolna a jelent? Semmilyen hatással nincs rá, kivéve, ha akkor valami tevékenységed miatt hajlamosítottad őket rá. Tehát ha félsz, akár pont ezt erősítheted. Tehát itt is igaza az a mondás, hogy amitől félsz, azt erősíted. Érdemes félni?


20 pasi, és 3 lány. 20 ból 10 pasit bejelölt, és 3 lányt a 3 ból. Ha 3 pasi és 20 lány lett volna, szerinted nem hasonló lenne az arány? 20 embert nehéz megismerni rövid idő alatt, még 10-hez is kell nyitottság.

2013. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Féltékeny, ilyen dologra? Kizárt.

Pedig én azért szoktam féltékenykedni néha, de ez nem ad rá okot, gondold már át józan ésszel.

És még valami: amikor felmerül benned ilyen kérdés, próbáld külső szemlélőként nézni a szitut:

egyik barátnőd elmesélné neked, hogy a barátja bejelölt 10 új férfi és 3 női munkatársat, és vajon érdemes-e erre féltékenynek lennie? Mit mondanál? Ugye, hogy nem azt, hogy persze, legyél féltékeny, mert ez milyen gyanús dolog...:)

Amúgy meg, teljesen mindegy, hogy bejelöli őket facebook-on vagy nem, ugyanis képzeld, minden napját velük fogja tölteni, ezek a nők bizony ott lesznek, és minden nap találkozik rajtuk kívül is nőkkel. Mint ahogy bárki más.

Szerinted érdemes ezen idegeskedni?

Nem emiatt kell szerintem félned, hanem amiatt, hogy valami baj lehet a viselkedéseddel, amivel kiváltod a megcsalást (vagy csak szimplán alapból olyan pasikat választottál, akiknek a hűség nem erény). Fontos, hogy a párod szeressen, de ez nem elég, az is kell, hogy tiszteljétek egymást. Ha tisztel, akkor tuti nem fog megcsalni, mert tart annyira téged, mint embert, mint a párját, hogy ne bántson ilyen módon.

Tiszteletet pedig úgy érhetsz el, ha kiállsz magadért ( ez NEM hisztit jelent minden apróságért, hanem hogyha valami baj van tényleg, akkor azt nyíltan el mered mondani a párodnak, nem szégyenlősködsz, hogy vajon mit fog érte szólni, nem megalázkodva hozod fel a témát...stb), alapból van önbizalmad, nem ezt az állandó félelmet mutatod, hanem egy erős nőt.

És igen, ki kell hozni magadból a maximumot, akkor elmúlik a féltékenység is.

A legtöbb ember azért féltékeny szerintem, mert tisztában van vele, hogy nem jó társ, nem hozza ki magából a legtöbbet. mondok egy példát: átlagos lányt képzelj el, szép arc, szép alak, de azért tegyük fel hájas és narancsbőrös a lába, de persze nem mozog soha... aztán magában azon morfondírozik, hogy a párja tuti szívesebben lenne valami kis tökéletes testű nővel. Amilyen ő is lehetne, csak lusta érte tenni. Csak könnyebb nyavalyogni és azzal takarózni, hogy jaj dehát én féltékeny típus vagyok... nincs ilyen, akaratgyenge emberek vannak, akik nem tesznek magukért és a másikért se eleget, aztán az emiatti belső félelmüket nevezik féltékenységnek.

22L

2013. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs okod féltékenynek lenni.

Ez normális.

2013. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!