Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Barátom hétfőn kezdett az új melóhelyén.

A munkahelyen 20új fiú van és 3új csaj, senki nem ismer senkit, csak barátom ismeri a haverját, aki az én unokabratyóm :)


Nézegettem barátomnál hogy a csajok már az ismerősei, oké a srácok fele is az, de szóval értitek...

És ahogy láttam a csajokat ő jelölte be, de semmi más gyanús nincsen...


Korábban mindkét barátom megcsalt, pont ilyen szituval, és hát eléggé bizalmatlan vagyok.


Beszéltünk ezekről korábban vagyis tegnap, barátom azt mondta engem szeret és ezt a kapcsolatot köztünk soha senkiért és semmiért nem dobná el, és bízzak meg benne.


De féltékeny vagyok, félek...

Van okom?


2013. szept. 5. 07:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

egyébként még régebben megadta a face jelszavát, bármikor beléphetnék + az e-mailjeit és mindig előttem ellenőrzi, a telefonjába is bármikor belenézhetnék, ha ahhoz lenne kedvem. Semmi ellenvetése iyen téren.


De szeretem és nem akarom, hogy esetleg lecsapják a kezemről... :/

2013. szept. 5. 07:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

*Korábban mindkét barátom megcsalt, pont ilyen szituval, és hát eléggé bizalmatlan vagyok.


Te ne bizalmatlankodj, hanem rakd rendbe úgy magad, hogy igen megszeressenek és a melletted lévő ne akarjon kinézni a kapcsolatból, és inkább neki legyen oka azon agyalni, hogy el ne veszítsen, mert szeret.



A féltékenység a gyenge emberek sportja.

2013. szept. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

*De szeretem és nem akarom, hogy esetleg lecsapják a kezemről... :/


Nem fogják, ha szeret téged.Ha nem szeret akkor igen.

Ezért szokták mondani: akit vinni lehet azt vigyék, mert ha nem szeret a másik bármit is teszel, bárhogy is "vigyázol" rá semmit nem ér, mert az első adandó alkalommal félre megy, mikor nem figyelsz oda.

Akkor?

2013. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kár ez miatt izgulnod. Aki meg akar csalni, meg fogja tenni, aki pedig nem, az nem. Nem tudsz ellene tenni, ha agyon ellenőrzöd se, sőt inkább elüldözöd.

Legyél olyan, hogy szeressen Veled lenni, minden más idegeskedés fölösleges. A túlzott féltékenységed pedig egy idő után teher lesz a számára, vegyél vissza belőle.

2013. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

igazatok van!!


Első adsz néhány tippet? A szex fantasztikus amugy, azzal minden oké, és sokat is akar velem találkozni, tegnap este 8ra ért ide, de már a holnapot ismét velem akarja tölteni+ a hétvégét is :)


Mivel dobjam be magam, hogy csak engem akarjon? :)

2013. szept. 5. 07:27
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

5 Nem. Csak nem képzeled hogy egy szamárnak majd én fogom megadni azt ami kell egy normális kapcsolathoz?

Abban segitettem, hogy indulj el.Pusztán emberbarátságból.


azért álljon már meg a menet.

2013. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Legyél ápolt és nőies és ami a legfontosabb, mindig add önmagad.
2013. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy bejelölte fészen az új munkatársait, akár fiú. akár lány. Nonszensz, hogy ez a piti dolog féltékenységhez vezetett. Semmi bizalom nincs benned, ez a legnagyobb baj. Bizalom nélkül pedig nincs működőképes párkapcsolat. Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy a saját kapcsolatodat te magad ásod alá a folyamatos ellenőrizgetéssel, féltékenységgel, és akármennyire is szeret a párod, egy idő után elege lesz ebből. Mégis milyen már, hogy csekkolod a facebookját, meg az e-mail-jeit? Szerinted ez helyénvaló?
2013. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak igaza van. Nem hagysz neki semmi magánszférát, ne ellenőrizgesd az e-mailjeit és a facebookját. Minden embernek joga van a saját kis világához, ahová senkit nem enged be. Ha Te ezt folyamatosan megszeged, el fog menekülni.

Legyél hozzá kedves, bízz benne, na faggasd ezekről a dolgokról, egyszerűen élvezd az együttlétet.

2013. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akit tudnak vigyenek.

Ha nem szeret eléggé, vagy nem elég erős a kapcsolat köztetek úgyis le csapják a kezedről!

Nem kell semmi rosszra gondolni, felesleges a kis agyadba ezt betáplálni, persze nem mondom hogy ne légy résen mert arra mindig szükség van. De a féltékenységgel csak elmarod, ezért fogd vissza magad. :)

2013. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!