Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ez a párotoktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ez a párotoktól? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Elmenne több napra kirándulni, majd olyan képeket látnátok róla, amikor 5ellenkező neművel pózolgat,és ketten még a lábukat is az ölébe raknák? + több kép egy lánnyal/fiúval.

Ebben az esetben én vagyok a lány, és kicsit furcsálltam ezt az egészet.Szerinte túlreagálom.

Ti nem lennétek féltékenyek?


2013. aug. 13. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy féltékeny lennék. De attól még túllépnék a dolgon.
2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél te is kirándulni vele? Amúgy én nem lennék féltékeny ha akar úgyis megcsal és még meg is alázod magad azzal ha féltékeny vagy.
2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
De elég gáz, az, hogy a csajok az ölébe rakták a lábukat, az uralkodni vágyás jele, az pedig, hogy a pasid nem tett ellene semmit, azt jelenti, hogy nem zavarta. Nem egy jó pasit fogtál ki, nem lesz hosszú jövőtök.
2013. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Attól függne, hogy ismerem-e az adott csajokat. Ha nem, én is féltékeny lennék. Ha igen, és tudnám, hogy jó viszonyban vannak, nem izgatna a dolog. Nekem is van olyan képem, amin 8 sráccal állok, mert a gyerekkoromból megmaradt baráti körömben egyetlen csaj van rajtam kívül. Barátom látta már, de nem izgatta, ismeri mindegyik srácot. Szóval nálam ez döntené el.:)
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kuka.
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én a helyedben elgondolkodnék miért is csinálta, az meg rátesz egy lapáttal, ha már ilyet csinál, le is fotózzák felteszik a netre, de közben arra meg sza.rik te mit érezhetsz. hát,további no comment. sok sikert egy ilyen pasihoz.
2013. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ismerem őket nagyjából mind. És nem bírom őket, barátom is azt mondta utálja őket, mert mindig a középpontok akarnak lenni társaságban is, és beképzeltek.

Akkor meg nem értem miért hagyta ezt, és vigyorgott mit sem téve? + a képhez odaírta, hogy mennyire jól sikerült kép!

2013. aug. 13. 13:35
 8/21 anonim ***** válasza:
Én az lennék, még akkor is ha csak poénból csinálná... bár lehet hogy oktalanul.
2013. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam, hogy ő tette fel, 3 hete, csak most vettem észre.
2013. aug. 13. 13:36
 10/21 anonim ***** válasza:
ha nyaralni ment nyilván azért ment, hogy jól érezze magát.. fotózkodott az ott élőkkel, ismerkedett. szerintem nem kell felfújni a dolgot. nyilván hamar el is fogja őket felejteni, ha nem tartja velük a kapcsolatot. az utazás a szórakozásról szól! Lépj túl ezen és egyetek meg együtt egy fagyit! :D
2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!