Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárjátok a párotoktól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok a párotoktól, hogy csak veletek nyaraljon?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint egy éves kapcsolat, még nem élünk együtt. Én szülőktől külön, ő az egyik szülővel. Nagyon szeretne elmenni egy hétre/ 4-5 napra a kedvenc országába egy kis városnéző körutazásra. Mind a ketten dolgozunk egy ideje, de neki jóval több pénze megmarad, otthon csak kis összeget kell beadnia a közösbe, nekem viszont külön élve a családtól elég kevés pénzem marad.


Nem arról van szó, hogy nem tudnám a nyaralásra valót összerakni apránként, ha nagyon akarnám, hanem arról, hogy a pénz nekem tartaléknak kell, ha elromlana valami háztartási gép, vagy bármi egyéb baj lenne, mivel anyagilag teljesen független vagyok otthonról. Van egy kis félre tett pénzem már, de nem annyi, hogy jó szívvel nyaralásra is költsek belőle.


A párom viszont nagyon szeretne menni, és látom rajta, hogy bántja, hogy én viszont nem. Pedig mondtam neki, hogy ő nyugodtan menjen el, ha az a szíve vágya, valamelyik barátja hátha el tudna menni vele, attól még, hogy én nem tudok menni, neki nem kell lemondania erről.


Ti szoktatok a párotoktól külön nyaralni? Hogy győzzem meg, hogy ha akar, ő menjen nyugodtan?


2013. aug. 8. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjtögetsz a háztartási gépekre, amik lehet, hogy még 5 évig nem romlanak el, mint hogy elmenj nyaralni a szerelmeddel? Komolyan, nem értem...
2013. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudna Neked besegíteni ? Aztán majd szép lassan visszaadogatnád. A közös élmények rengeteget jelentenek.
2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mindketten dolgoztok, akkor miért nem laktok együtt, amúgy?
2013. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fontosak a közös élmények.


Sajnos én most albérletben lakom, és "nem mai gyerek" sok háztartási gép. A múltkor tönkre ment a mosógép, és ha a tulaj nem lett volna olyan jó indulatú, hogy már másnap újat szerez helyette, nem tudom, hogy oldottam volna meg. És ilyen még bármikor adódhat.

Nem önszántamból költöztem szét a családomtól, sajnos a lakóhelyem közelében nem volt semmi munka lehetőség.


A pénz egy nagy része, amit havonta apránként össze tudnék rakni, a bérleti díjra megy el, a maradék pedig kell ruházkodásra, meg, ha valami baj ütne be.

2013. aug. 8. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Mosógép és hűtő nélkül nem lehet élni. Ebből a mosógép már cserélve lett, max a hűtőd romlik el, ami nehezen pótolható és rendkívül szükséges. De azt mondtad van már félretett pénzed, és ha ezen kívül félretennél az elég lenne a nyaralásra. Ezek csak kifogásnak tűnnek, olyan mintha te amúgy sem szeretnél elmenni vele. Ja, és gondolom nem minden hónapban ruházkodsz.
2013. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem csesztetésből mondtam, csak valószínűleg a párod is csak hülye kifogásoknak érzi, még ha nem is azok.
2013. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz:

Én most megyek 3 napra a Balatonra, haverokkal. Barátnőm pedig Pestre megy az ő barátnőihez, szintén 3 napra. Miért ne mehetne külön nyaralni egy pár?


2 éve vagyunk együtt.

25/F

2013. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igaz, tényleg nem minden hónapban ruházkodom, és most már be vannak szerezve az alapdarabok. Van tartalékom, de egyelőre tényleg kisebb összeg. Szeretném, ha több lenne, mert ha esetleg munkahely váltásra kerülne a sor vagy újra munka keresésre, akkor lenne helye annak a pénznek. A tartalék alatt egyelőre nem milliókat kell érteni, hanem jóval kisebb összeget.
2013. aug. 8. 11:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha most elmennék nyaralni a párommal arra a 8 napos körútra, amire ő nagyon szeretne, az kb. az összes félre tett pénzemet elvinné.
2013. aug. 8. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaja, szoktunk. Csak a tengeres nyaralásra megyünk együtt.
2013. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!