Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti nők napjára kaptok...

Lányok ti nők napjára kaptok valamit a párotoktól illetve elvárjátok?

Figyelt kérdés

Kiváncsian várom a holnapi napot,hogy a párom meg lep-e valami szép virággal....

Ti hogy reagálnátok rá ha nem kapnátok semmit?


Hogy megy ez nálatok?

Kell "ügyet" csinálni belőle ha elfelejti a párunk?


2011. márc. 7. 17:43
 1/6 szamóca. ***** válasza:
100%

engem nem nagyon érdekelnek az ilyen dolgok... ha nem mondod kb eszembe sem jut:D

nem csinálok belőle ügyet, nem is várom el. a vágott virágot nem szeretem.

ezek olyan kreált ünnepek...ha mégis kapok valamit (csokii jeahh:D) akkor örülök, és kedvesnek találom, de csak mintha más napon kaptam volna. sőt, talán jobban örülök egy spontán ajándéknak mint az ilyen "ünnepekre" kapottnak. mindig úgyérzem hogy ez olyan kötelező jellegű, az meg nem jó:))

2011. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem várok el. Nekem ez nem egy olyan nagy ünnep, szóval ha nem kapnék semmit, akkor nem kapnék és kész. A pénzünk is nagyon kevés, úgyhogy nem futja felesleges ajándékozgatásokra.

De nem fogja elfelejteni és elvisz sütizni. :)

2011. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs barátom, de ha lenne sem várnám el. A szeretetét nem azzal fogja legjobban kifejezni, ha nőnapra vesz nekem csokit, virágot vagy mit tudom én mit. Sokkal inkább az apró gesztusokkal, ahogy rám néz, ahogy átölel, a figyelmességével stb.

Természetesen, ha lenne barátom és kapnék valamit nagyon örülnék neki, nagyon kedves gesztusnak tartanám:)


Egyébként én az apukámtól és unokatesómtól ill. nagybátyámtól (tőlük közösen) szoktam virágot kapni:)

Nem tudom, idén eszükbe lesz-e, de ha nem, az sem tragédia!:D

15/L

2011. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már kaptam tőle kálát, a nagymamájától hozta:-)
2011. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jól gondolod kedves 15 éves válaszolóm :)

Nem ezzel fejezi ki a szeretetét,hanem sokkal fontosabb dolgokkal!

De ha majd lesz párod,majd akkor hidd el,hogy nem lesz egy kellemes érzés ha majd látod,hogy a barátnőidnek,ismerőseidnek viszi a párjuk a szál rózsát,a te párod pedig még csak annyit sem mond,hogy boldog nőnapot!

De szerencsére velem ma nem ez történt. Felhívott a párom ma,boldog nőnapot kívánt és mondta,h pénteken meglep valamivel (mert csak péntek-szombaton tudunk találkozni) .

Nagyon örültem neki... :)

2011. márc. 8. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj,és köszönöm a válaszaitokat :)
2011. márc. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!