Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem vagytok feltekenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok feltekenyek a parotok exeire?

Figyelt kérdés
En rosszul vagyok,hogy mashoz is koze volt a baratomnak. Tudom hulyeseg de akkor is :(
2013. aug. 10. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nem nem vagyok féltékeny. Ennyi erővel ő is féltékenykedhetne az én exeimre. Se neki, se nekem nincs semmi közöm az előttünk levőkre, meg nem is érdekel, hogy ők miket csináltak. Engem az exes dolgoknál egyedül az érdekel, hogy pl ne legyen egy utolsó igénytelen rib *nc, se cigány se olyan, amilyennel én biztos, hogy nem kezdenék, sőt... mert ez minősíti számomra azt az embert, akivel kezdenék valamit.

De ha tudom, hogy az exe(i) ápolt, jó megjelenésű(itt ne úgy értsd, hogy egy bombázó, hanem azt, hogy igényes) és ránézésre kúltúrált akkor sejthető, hogy a kinézett ember se egy igénytelen ember, hanem azért valahova helyezi a mércét.

2013. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban h.lyeség... Ami elmúlt, az emúlt, és mindenkinek (hacsak nem te lennél neki az első) van múltja. Azon változtatni már úgysem lehet. Én sosem voltam ilyesmire féltékeny.
2013. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs párom,szóval exei sincsenek.:D
2013. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 évesen volt az első barátom, akkor emlékeim szerint nagyon féltékeny voltam az exeire... :) Fiatal voltam, tapasztalatlan és önbizalomhiányos. Kb. 18-20 éves koromra eljutottam addig, hogy elfogadjam, hogy a legtöbb embernek van ilyen jellegű múltja.

16 éves korom óta eltelt 10 év, és látom, milyen kis butuska voltam :)

2013. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Ez olyan hülyeség már bocs,h rosszul vagy h előtted mással is volt! Ennyi erővel ő is rosszul lehetne h te is mással voltál!Ez baromság

2013. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Féltékeny voltam, egészen múlthétig, mikor egy buliban összefutottam a leányzóval. Hát....jót nevettem. Addig voltam csak féltékeny ameddig nem láttam élőben. Ma már...a párom velem van, engem szeret, miért legyek az? :)
2013. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne értsetek félre, nem degradálni akarom a csajszit, normálisan nézett ki meg minden, de képeken jobb csajnak tűnt, mint élőben, és mikor megláttam hogy a párom is rosszul van a látványától (nem igazán vannak jóban) akkor nyugodtam meg véglegesen és rájöttem h nincs miért féltékenykedni. :) Utolsó voltam.
2013. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!