Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ez a párotoktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ez a párotoktól? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Elmenne több napra kirándulni, majd olyan képeket látnátok róla, amikor 5ellenkező neművel pózolgat,és ketten még a lábukat is az ölébe raknák? + több kép egy lánnyal/fiúval.

Ebben az esetben én vagyok a lány, és kicsit furcsálltam ezt az egészet.Szerinte túlreagálom.

Ti nem lennétek féltékenyek?


2013. aug. 13. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért,mert az nem érdekli,te mit érzel,vagy neked ez hogy esik.Mondjuk nekem már eleve az sem tetszett volna,hogy engem kihagynak a kirándulásból,ez a viselkedés meg pláne rosszul esett volna.Nem gondolom túl megbízhatónak a pasidat mindezek alapján.
2013. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
itt laknak a közelben, nem ott ismerkedtek :'(
2013. aug. 13. 13:39
 13/21 A kérdező kommentje:
11.mostmár valahogy én sem.
2013. aug. 13. 13:41
 14/21 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt hajnalban is.

Ha féltékenykedsz,csak jobban elüldözöd a párodat.Ülj le vele,és beszéljétek meg normálisan.Te miért nem mentél egyébként?

2013. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy szót, egy hangot nem szólnék, nem kérdezném-és befejezném a kapcsolatot a pasival és nem érdekelne a magyarázkodása.
2013. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

nem esne rossul, inkább csak csalódott lennék mert rettentően szánalmasnak és gagyinak tartom amikor egy értelmes lány odáig lealacsonyodik, hogy 5-6 sráccal pózol, persze függ a póztól is.

ha értelmes nő lennék nem égetném magam ilyenekkel...

szóval ez nem féltékenység hanem szánalom lenne, hogy Úr Isten ez is olyan nyomorult mint a többi...

2013. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os: Áruld már el, hogy miért szánalmas ez.:)
2013. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem volt lehetőségem menni velük.
2013. aug. 13. 14:19
 19/21 anonim ***** válasza:

1. Csak azért mondta, hogy utálja őket, mert tudta, hogy ezt akarod hallani. Ha szeretek egy lányt, az nem jelenti azt, hogy a többit utálom.

2. Ilyen képeket a barátnőm szokott készíteni rólam. Tudja, hogy élvezem, ha nők vesznek körül, hiszen férfi vagyok. Azt is tudja, hogy a lány ismerőseink többségének tetszem és egy részüket én is vonzónak tartom. De tudja azt is, hogy csak akkor kell félnie, ha elkezd féltékenykedni.

2013. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sosem mondtam neki, hogy utálnia kéne őket. Csak mikor kérdeztem, hogy mi a véleménye róluk, azt hazudta. Sosem tettem szóvá, de ez kiakasztott, mert ő szokta mindig mondogatni, hogy ha egymásnak vagyunk, nincs szükség ellenkező nemű barátokra!
2013. aug. 13. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!