Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenyek lennétek?

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Ha a barátotok jóban lenne az egyik fiatal tanárnőjével, és olykor mesélne róla, hogy jól tanít, kedves stb?

És ha közösségin egymásnak posztolnának, vagy lájkolnák egymás képeit? Akit érdekel bővebben, levélben 4szemközt kifejtem, itt nem publikus


2013. febr. 7. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa helyzet? A többi diákjával is posztolgat??
2013. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért ki féltékeny mert azt mondja hogy egy tanárra hogy jól tanít?! Nem képzelsz a dolgok mögé többet, mint ami?
2013. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
-hogy :)
2013. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

első, nem úgy értem, hogy éjjel nappal, vagy minden nap egymás oldalán lógnak, csak olykor havonta 1x linkelnek 1-1 zenét, vagy lájkolnak 1 képet a másiknál.

Meg a srác olykor üzenetet vált vele tananyagról stb.

De mindent elmesél nekem a srác

2013. febr. 7. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:
azt hiszem kicsit sokat gondolsz a történések mögé
2013. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

tudjátok, alapjáraton nagyon féltékeny típus vagyok, az előző 2 kapcsolatomban megcsaltak, és hazudtak nekem.

Kezdek belezúgni ebbe a srácba, és hétvégén akar találkozni, mint eddig is... de félek, hiába fáj, inkább most vetnék véget a dolognak, mint hogy késöbb összetörjek mégjobban.

Félek a csalódástól, de lehet, hogy esetleg szerelmes a tanárba, és csak pótlék vagyok neki?? Mit kellene tennem?

2013. febr. 7. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ennyi ?
2013. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
miaz, hogy csak ennyi?? ezt hogy érted?
2013. febr. 7. 15:50
 9/15 anonim ***** válasza:
én biztosan féltékeny lennék... a nagyobb kérdés, hogy ez jogos lenne-e?
2013. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Hát... egy fiúnak sokkal izgatóbb egy fiatal, de érett tanárnő, mint egy kis tini-libus.
2013. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!