Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenyek lennétek?

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Ha a barátotok jóban lenne az egyik fiatal tanárnőjével, és olykor mesélne róla, hogy jól tanít, kedves stb?

És ha közösségin egymásnak posztolnának, vagy lájkolnák egymás képeit? Akit érdekel bővebben, levélben 4szemközt kifejtem, itt nem publikus


2013. febr. 7. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jesszus, több fiatal egyetemi tanárommal is be vagyunk jelölve egymásnak, olykor írunk valamit vagy épp "like"-oljuk egymás képeit, de még sose merült fel bennem, hogy a párom akár féltékeny is lehetne emiatt.


Amit csinálsz, beteges, és amíg nem változtatsz rajta, addig nemigen lesz nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus és boldog kapcsolatod.

2013. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ennyi alapján, amit a kérdésben leírtál, nem látok veszélyt. Van ilyen, hogy egy ember valamiért nagy hatással van ránk, mesélünk róla, de ez nem szerelem, vagy vonzalom. Ne rugózz ezen szerintem, nem érdemes. Ha féltékeny vagy, azzal amúgy sem segítesz magadon.

Gondolom, ez a tanár egy üde színfolt a többi mogorva, uncsi tanárhoz képest.

2013. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja -.- unom már
2013. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem és megértem,hogy nem esik jól a dolog,azt is,hogy bizonyos helyzeteket félreértesz.Viszont jobban jársz,ha a magadban őrlődés helyett szépen leülsz a barátoddal,és teljesen nyíltan rákérdezel nála,tetszik-e neki nőként ez a hölgy,vagy csak Te érted félre a helyzetet.Mondd el neki,mi bánt,mi nyomaszt,mi esik rosszul,hogy nem szeretnéd,ha valaha megvezetne,és azt is,hogy a múltad nagyban befolyásol.Ha szeret,megtudjátok ezt őszintén beszélni.Sok sikert!

Amúgy én is mindig ezt csináltam,ha kételyeim voltak,és mindig át tudtuk beszélni normálisan a dolgokat.

2013. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

írj kérlek privit:) én is hasonló cipőben vagyok, vagyis a mi kapcsolatunk is így indult, hogy míg mi ismerkedtünk, láttam fb-on, hogy a kiszemeltem(már randiztunk) lájkolgatja más csajok képeit, hozzászól, stb. Várom a leveled.

23L

2013. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!