Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz barátnőm vagy csak rosszul választok?

Figyelt kérdés
nem akarom a szokásos sablonszöveget nyomni hogy minden lány rbanc de komolyan csak ilyenkkel találkozok.. Aki tényleg aranyos és nekem is tetszik mindegyiknek van barátja.. a többi meg nem érti meg hogy én nem megdgni akarom egy buliban és erre meg megsértődnek hogy mekkora egy paraszt vagyok.. Akik tényleg tetszenek de még várok egy picit hogy érettebbek legyenek azok már 1 év múlva rbncok lesznek.. Csak velem van ez?

2013. szept. 1. 14:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát én már sok felé próbálkoztam és nem egyfajta ideált kergetek :) Minden lányban más dolog fog meg
2013. szept. 1. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!