Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány esélye van az embernek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélye van az embernek a szerelemre? Már 3 fiúval járatm és félek, h ha megint rosszul választok, akkor már nem fogok tudni szerelmes lenni.

Figyelt kérdés
ez lehet h butaság. hányszor lehetünk őszíntén szerelmesek?
2010. okt. 11. 14:39
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:

fingom sincs.. de nézz körül.. a sok raj gyerekek meg a ribancok is voltak valaha szerelmesek.. és mi lett belőlük? csalódtak ezért bosszúból elkezdik kihasználni az ellenkező nemet..

persze vannak kivételek:) akik annak születtek és nem a csalódások tették azzá őket^.^



a válasz ebből következik.. a szerelembe esések száma nem végtelen. előbb utóbb a te "tököd" is tele lesz:)

akkor jön az emózás hogy minden pasi/csaj ilyen szemét???? hol vannak a rendesek???? q.q

2010. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én még egyszer sem voltam úgy igazán szerelmes. Vagyis csak azt hittem. De egyszer mindenre sor kerül :D Szóval szerintem ne aggódj emiatt, simán jöhet még valaki, akibe őszintén szerelmes lehetsz...


16/f

2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányszor lehet, de az biztos, hogy te még egyszer sem voltál szerelmes.

Ha egyszer leszel, akkor ezt el is hiszed majd nekem.

2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem hiszel nekem, de azért elmondom. Aki keres, az talál. Ha úgy gondolod szerelmes leszel, akkor az is leszel, ha úgy gondolod nem akkor nem leszel.
2010. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kettőnk közül én vagyok az, aki jobban meg tudja ítélni, h volt- e mér szerelmes..

Na akkor kifejtem bővebben:

életemben 3 fiúval jártam, mindegyikbe szerelmes voltam valamennyire, az egyikbe nagyon, másfél évig tartott, és bár jó hogy vége lett, azóta sem tudom igazán feldolgozni azt a csalódást.

A kérdésem az lett volna, hogy hányszor lehet az ember igazán szerelmes? Mert ha nem is vagy az nagyon-nagyon, de mégiscsak kicsit, és jársz valakivel pár hónapig, az akkor is csalódás, amikor véget ér. Hányszor lehet így tiszta lappal új kapcsolatot kezdeni?

2010. okt. 11. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Valamennyire szerelmesnek lenni nem lehet.

Ez olyan dolog, hogy vagy őrülten vagy sehogy.

Hogy szívesen vagy együtt egy fiúval, az még nem szerelem.


Így pont olyan, mintha azt mondanád, hogy valamennyire terhes vagy.

Szóval Te még nem voltál szerelmes.

Az viszont jó hír, hogy valószínüleg majd még leszel. Persze csak akkor ha megvárod, és nem kezdesz bárkivel csak azért, hogy ne legyél egyedül.

2010. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
figy, erre nincs szabály.. ha azt mondom h még 2szer lehetsz szerelmes, elhinnéd? :D szerintem akárhányszor szerelmes lehet az ember.. aztán persze sok mindentől függ.. h ki hogyan veszi a csalódásokat, mennyi idő, míg szerelembe esik.. stb stb.. de mint mondtam, erre nincs szabály.. ilyenekkel ne foglalkozz, az élet megoldja helyetted. :)
2010. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szerelem az nem egyenlő azzal, hogy valaki tetszik és mellette elbeszélgettek pár dologról. A szerelem egy sokkal mélyebb, szorosabb kapocs, ami csak megfelelő szintű ismertség és bizalom után alakul ki, nehéz ezt megmagyarázni, de nincs rá szabály, majd érezni fogod.

19F

2010. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én eddig 2x estem mély szerelembe. A második volt a legdurvább. Azért én szerintem a szerelem érzete, nem feltétlenül az ismertség, és bizalom alapjára épül. A második szerelembe esésem a következőkép történt: 1 feldolgozó üzemben 1 csaj olyan eltökélt volt, hogy még 1 rakat sza_rba is belenyúlt volna, és az állóképessége is figyelemre méltó volt. Ez nagyon megtetszett, és az elutasítás napjától 2 hónapon keresztül se tudtam elfelejteni. Ez az érzet adott erőt, hogy eljárjak kondiba, amit azóta is csinálok (még 2 éve), de már csak a sport miatt, hogy ne adjam abba.
2010. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ha rosszul választassz ,akkor nem tudod megszeretni.nem igy van?Ha érzed, hogy nem hozzád való, nem leszel szerelmes belé...
2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!