Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor találtatok rá az IGAZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találtatok rá az IGAZ SZERELEMRE? És mik voltak azok a jelek, amiből biztosan tudtad, hogy most SZERELMES VAGY?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 1,5éve,folyton csak rá gondolok,vele akarok lenni de sajna nem lehet...=(
2010. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
OH... Miért nem lehet??
2010. jún. 8. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
én kb 6 éve, de nem megy mert hetero a srác, így marad plátói na meg a jó barátság "csak"
2010. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
csak 1 hónapja vagyok vele mégis az elsö perctöl megfogott és azóta ö jár a fejemben. ha más megbámulja megtudnám ölni ha másra néz akkor elszomorodom ha nincs velem nem tudok semmire koncentrálni. szó ami szó ha féltékeny vagy az jó jel mert csak akkor lehetsz féltékeny ha szereted.
2010. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
barátként néz rám elvileg sejti h szeretem sokan mondták h mondjam el neki,de tudom h mit fog mondani...szval reménytelen=(
2010. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
első voltam=(
2010. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

első: te fiú vagy lány vagy? Miért vagy ennyire biztos benne, hogy mit fog mondani? volt szó erről?


szóval ha féltékeny is vagyok néha-néha... biztos szeretem?.. biztos furán hangzik, hogy 21 vagyok, lány.. de nem voltam még igazán szerelmes...:S talán majd most..

2010. jún. 8. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
első vok..én is 21L vagyok,ismerem és ezért félek attól hogy mit fog mondani,első perctől tudtam hogy mi nem lehetünk együtt,én mégis hülye voltam=(ha féltékeny vagy,és hiányzik akkor igen lehet hogy kezded megszeretni,de hidd el nem vesztettél semmit azzal hogy még nem voltál igazán szerelmes!bárcsak én se lettem volna az...
2010. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amióta találkoztunk meghalnék érte. Szó szerint! Nincs olyan amit ne tennék meg érte. Legszívesebben mindig vele lennék, bármi más programot lemondok miatta. Ő az első. Mindenkinél jobban szeretem. Nagyon féltem. És féltékeny is vagyok. És imádok benne mindent! Több mint fél éve... :)

20L

2010. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez aztán az igaz szerelem:) kedves utolsó válaszoló.


21/L --> sajnálom... biztos fogsz olyat találni akit ugyanígy fogsz majd szeretni,vagy még jobban, és ő is viszont téged.

2010. jún. 8. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!