Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor találtatok rá az IGAZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találtatok rá az IGAZ SZERELEMRE? És mik voltak azok a jelek, amiből biztosan tudtad, hogy most SZERELMES VAGY?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
köszönöm,de én már nem hiszek benne...és én is kivánom h összejöjjön neked=)21Lremélem megirod;)
2010. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

18 vagyok és msot vagyok először szerelmes :) a párom előtt voltak mások is, de őket nem szerettem, csak amolyan fellángolások

párom eleinte csak egy nagyon jó barát volt, aztán kialakultak a dolgok :) aztán először találkoztunk - mert hogy neten ismerkedtünk meg -, aztán az első találkozás óta imádom :) csak ő jár az eszembe, amikor nincs velem abba majdnem bele halok, mindig hiányzik

plusz a féltékenység nálam is van :D de persze csak egészséges féltékenység, nem vagyok az a hisztis fajta XD

2010. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm 21/L :) De szerintem elég korai még, hogy feladd.. hisz még fiatal vagy, és ahogy szokták mondani: "előtted az élet".

A mi történetünk is úgy kezdődött, hogy barátság. Sőt én eleinte nem is kedveltem őt annyira, mármint belsőre. Amikor egyre jobban megismertem, akkor jöttem rá, hogy már szeretem... tényleg hiányzik ha nem látom, és egészséges féltékenység néha jelen van nálam. Nála nem tudom:)

De ez ennél még bonyolultabb, amit most nem részleteznék...

2010. jún. 8. 20:28
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha igazi szerelem tud kialakulni barátságból, az mindenképp nagy szerencse. Bár nálunk nem így volt, de így is elmondható, hogy nem csak a szerelmem, de a legjobb barátom is. És ebben a párosításban igazán felhőtlen a kapcsolat.

20L (tegnap 15:46)

2010. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!